Strona 1 z 1

Narzędzia do precyzyjnej obróbki drewna

Post: 10 cze 2016, o 00:08
autor: LudwikPodolski
Witam, witam. Szukam narzędzi do precyzyjnej obróbki drewna. Co będzie najlepsze i ile takie coś może kosztować? Każda rada będzie dla mnie bardzo cenna.

Narzędzia do precyzyjnej obróbki drewna

Post: 10 cze 2016, o 03:00
autor: perfekcjonista78
Ja bym ci radził kupić frezarkę górnowrzecionową ze stołem frezarskim. Jest bardzo uniwersalna. Można nią robić rowki do połączeń, małe elementy, elementy formowane i profile narożne. Frezarka to elektronarzędzie do precyzyjnych prac wykończeniowych w drewnie. Dlatego myślę, że będzie dla ciebie idealna.

Narzędzia do precyzyjnej obróbki drewna

Post: 10 cze 2016, o 05:57
autor: casie_mary
Kiedy szlifowałam drewniany blat w kuchni najbardziej przydała mi się szlifierka oscylacyjna. Praca poszła mi bardzo szybko i sprawnie. Oczywiście wszystko zależy od tego co właściwie z tego drewna chcesz zrobić. Dobra szlifierka to koszt około tysiąca dwustu – tysiąca czterystu złotych. Możesz tez taki sprzęt po prostu wypożyczyć, jeżeli ma to być jednorazowa robota.

Narzędzia do precyzyjnej obróbki drewna

Post: 10 cze 2016, o 07:43
autor: perfekcjonista78
Aha, jeszcze ceny. Frezarki kosztują od tysiąca pięćset złotych do tysiąca osiemset. Wszystko zależy od firmy i marży sklepu. ale tak jak wspominała pani powyżej musisz wiedzieć co chcesz zrobić i do tego dostosować narzędzia.