Strona 1 z 1

Jadalnia na wzór amerykański.

Post: 8 sie 2016, o 21:13
autor: siostra_przełożona
Wpadliśmy ostatnio w modę kopiowania wszystkiego co wygląda luyb jest amerykańskie. Ostatnio wzięliśmy pod lupę nasz salon, który chcemy urządzić tak jak to w stanach właśnie. Czyli rozmiar ma mieć znaczenie. Już kupiliśmy sobie meble na tę okoliczność, ale pozostaje jeszcze kwestia oświetlenia. Co polecacie w tej kwestii.

Jadalnia na wzór amerykański.

Post: 8 sie 2016, o 22:47
autor: DorotaRadziwił
Niezłe hobby sobie znalazłaś, ale muszę przyznać, że bardzo ciekawe. Ja akurat dużych rozmiarów w pokoju nie lubię, ale co jakiś czas fajnie jest znaleźć się w pomieszczeniach, ktoire wygladają inaczej niż twoje własne. Zycze powodzenia w ukończeniu projektu.

Jadalnia na wzór amerykański.

Post: 9 sie 2016, o 01:46
autor: siostra_przełożona
Tak to się dwa lata temu zaczęło, jak odwiedzałam rodzinę za oceanem. Teraz na podsatrwie zdjęć, filmów i katalogów staram się przenieś trochę tamtego świata do Polski. Z meblami nie było problemu, bo wysyłkowo można załatwić praktycznie wszystko.

Jadalnia na wzór amerykański.

Post: 9 sie 2016, o 04:46
autor: jumpernik
Jak chcesz mieć jak w Ameryce to koniecznie musisz mieć wiatrak na suficie. Tam to chyba wszyscy go mają. To funkcjonalne urządzenie, które nie tylko jest skonfigurowane w lampą, ale spełnia też podstawową funkcję, jaką jest mieszanie powietrza…

Jadalnia na wzór amerykański.

Post: 9 sie 2016, o 04:56
autor: HeyJoe
Rozuimiem, że Wasz salon to główne pomieszczenie w domu. Jeśli tak to lampy w jadalni i salonie powinny być dobrane według rodzaju i rozmiaru pozostałych mebli. Nie jestem projektancetem wnętrz, ale wydaje mi się, że dopiero takie połączenie spradzi się w stu procentach.

Jadalnia na wzór amerykański.

Post: 9 sie 2016, o 05:47
autor: siostra_przełożona
Na pewno tak własnie zrobię. Tak jak pisałem wcześniej, lubię bardzo duże rozmiary jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz. Dlatego lampa na sufit musi być pokaźna i to najlepiej na dużą ilość żarówek. Myślałm też o oświetleniu hybrydowym, czyli tradycyjnym i sufitowym.