Strona 1 z 1

Urodziny ukochanej

Post: 6 kwie 2016, o 17:48
autor: LudwikPodolski
Witam. Jestem bardzo bogatym człowiekiem, ponieważ zajmuję wysokie stanowisko w firmie, jestem wykształcony i od zawsze stawiałem na rozwój. Opłaciło się. Mam ukochaną, Ulę, która byłą ze mną wtedy, gdy jeszcze byłem na dnie. Odkąd się dorobiłem, Ula ma wszystko, niczego jej nie brakuje, bardzo o nią dbam. Na urodziny kupowałem jej zawsze biżuterię i inne upominki, ewentualnie kolacje w restauracji. W tym roku nie mam totalnie pomysłu, a nie chce powielać prezentów sprzed roku. Macie jakiś pomysł?

Urodziny ukochanej

Post: 6 kwie 2016, o 18:10
autor: perfekcjonista78
Może spraw jej prezent niematerialny. Zabierz ją na wycieczkę. To będzie sprytny pomysł podwójny: dla niej ale też dla Ciebie.

Urodziny ukochanej

Post: 6 kwie 2016, o 20:11
autor: LudwikPodolski
W sumie fajny pomysł, mógłbym zrobić sobie dłuższy weekend. Tylko gdzie pojechać na takie wc\zasy.

Urodziny ukochanej

Post: 6 kwie 2016, o 23:01
autor: casie_mary
A mówią, ze kobiety są z bogatymi mężczyznami tylko dla pieniędzy. Doceń Ulę, gdyż ona musi Cię naprawdę kochać. Sam mówisz, że była z Tobą zanim zostałeś bogaty.

Urodziny ukochanej

Post: 7 kwie 2016, o 01:45
autor: efektowna
Zazdroszczę jej, też chciałabym mieć takiego faceta, który tak by mnie rozpieszczał.

Urodziny ukochanej

Post: 7 kwie 2016, o 03:19
autor: lokalizacja
Zabranie jej na mały urlop to strzał w dziesiątkę, znakomity pomysł! Myślę, że bardzo to doceni, gdyż to taka odmiana dla tego luksusu. Zależy jeszcze, gdzie ją zabierzesz.

Urodziny ukochanej

Post: 7 kwie 2016, o 04:31
autor: Owlshooter009
Polecam ośrodek wypoczynkowy na Kujawach – myślę że zabranie jej w mniej luksusowe miejsce typu Malediwy to będzie dobry pomysł. Dziewczyna doceni, że tak urozmaicasz jej wolny czas.

Urodziny ukochanej

Post: 7 kwie 2016, o 07:14
autor: HeyJoe
Ja z kolei zabrałem kiedyś dziewczynę do osady agroturystycznej w Żninie i już postanowiłem, że się jej tam oświadczę. Tylko muszę wybadać, czy ona się tego przypadkiem nie spodziewa.