Strona 1 z 1

Salon marki Toyota – jak się przygotować do rozmowy?

Post: 12 wrz 2019, o 10:40
autor: teodeo
Jest tutaj może ktoś doświadczony w kupowaniu nowego auta od dealera? Ja będę to robił pierwszy raz i nie bardzo wiem, jak podejść do tematu, żeby wynegocjować sobie jakieś solidne upusty. Mogę liczyć na jakąś pomoc?

Salon marki Toyota – jak się przygotować do rozmowy?

Post: 12 wrz 2019, o 13:35
autor: jumpernik
Chyba nie da się przygotować tutorialu, jak negocjować z dealerem :D To jest trochę spontaniczne. Po prostu dostajesz ofertę i zaczynasz drążyć temat. A może tu się da coś urwać, a może tam. Jak sprzedawca niechętny na rabaty to możesz próbować zdziałać coś w kwestii ceny ubezpieczenia albo wynegocjować przedłużoną gwarancję na auto już niejako w cenie samochodu. Opcji jest sporo.

Salon marki Toyota – jak się przygotować do rozmowy?

Post: 12 wrz 2019, o 16:10
autor: Owlshooter009
Według mnie najważniejsze to znaleźć porządnego sprzedawcę, który profesjonalnie podchodzi do klienta, a uwierz, różnie to z nimi bywa…Na przykład salony Mercedes-Benz, które odwiedziłem po wybraniu z tej strony https://dealerzyaut.pl/salon-mercedes/, były naprawdę skłonne do udzielania różnych rabatów. Brałem auto na firmę i dostałem jeszcze świetne warunki finansowania w leasingu.

Salon marki Toyota – jak się przygotować do rozmowy?

Post: 12 wrz 2019, o 17:54
autor: efektowna
Dokładnie, tak jak Koledzy wyżej piszą. Mam podobne doświadczenia z salonem toyoty. Trafiłam na solidnego dealera, który po prostu był w pełni frontem do klienta. W zasadzie sam z siebie, tylko pod minimalnym naciskiem, zaproponował świetną cenę mojego nowego autka, którym jeżdżę już od dłuższego czasu. Z bazowych cen można naprawdę sporo urwać.