Gdzie kupić używane sejfy?

Postautor: Owlshooter009 » 27 wrz 2017, o 01:05

Szukam firmy bądź sklepu, które zajmują się sprzedażą sejfów. Oczywiście interesują mnie zarówno nowe, jak i uzywane sprzęty. Interes jest dość mobilny, więc mam lokalizacje, gdzie potrzebuję wysokiej jakości nowych sprzętów, ale też mam kilka miejsc, gdzie coś używanego się przyda. Jeśli kojarzycie jakieś fajne miejsce na zakupy to warto się podzielić :)))
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: HeyJoe » 27 wrz 2017, o 03:39

To dość specyficzna branża, która ma też swoje obwarowania prawne, ale to w przypadku broni przede wszystkim. Co się tyczy używanych to nie wiem, czy też mają, ale na pewno mają nowe w sklepie sejf-szafanabron.pl, gdzie jest tego mnóstwo i to różne rodzaje.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: lokalizacja » 27 wrz 2017, o 04:02

Mają też i sejf używany jeśli Cię interesuje. Oczywiście ta oferta jest zmienna, bo w zależności, kto chce się pozbyć używanego sprzętu taki jest w ofercie sprzedażowej. Aktualny wykaz jest dostępny na przykład tutaj https://www.sejf-szafanabron.pl/pl/c/UZYWANE-SEJFY/91 i warto tam zaglądać od czasu do czasu.

Postautor: Owlshooter009 » 27 wrz 2017, o 05:40

Dzieki, właśnie o coś takiego mi chodziło. Nie chodzi o zabezpieczenie broni, ale raczej o dokumentacje i utarg z każdego dnia. Prowadzę coś na zasadzie fast foodów przenośnych i stacjonarnych i latem mam kilkanaście oddziałów rozsianych w całym kraju. Zanim zjadę i odbiorę utarg to trochę mija czasu, a nie chce zostawiać ludzi z niezabezpieczoną gotówką.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: jumpernik » 27 wrz 2017, o 07:30

No tak, całkiem rozsądnie z Twojej strony. Tak sobie myslę, że przecież używane sejfy to jeśli widać po nich ślady użytkowania to raczej tylko i wyłącznie z zewnątrz. Co z nimi może być? Co najwyżej odarta farba, ale i to idzie zamalować.
jumpernik

Postautor: Han3czk4 » 27 wrz 2017, o 08:35

Firma, która sprzedaje używane sejfy, zajmuje się także ich serwisowanie, więc nawet jakby coś wstępinie było nie tak z taką szafą, to oczywiście odpowiedni ludzie doporwadzą ją do stanu używalności. Dlatego klient ostatecznie dostanie towar dopasowany do swoich potrzeb i w pełni sprawny.
Han3czk4

Postautor: DorotaRadziwił » 27 wrz 2017, o 09:34

Nic tylko zarabiać z takim sejfem :)))
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Tylko męskie rozmowy