Profesjonalne czyszczenie tapicerki w Poznaniu - którą firmę wybrać?

Postautor: perfekcjonista78 » 8 lut 2017, o 00:04

Cześć. Postanowiłem rozstać się z moim dotychczasowym samochodzikiem, a właściwie to wymienić go na nieco nowszy model. Żeby jednak to zrobić, muszę sprzedać mój wóz. Ale przed tym wypadałoby go nieco posprzątać. Może ktoś z Was zna jakąś dobrą firmę, która wyczyści tapicerkę i pomoże ogólnie podrasować wygląd samochodu?
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: teodeo » 8 lut 2017, o 01:48

Hej. W naszym mieście działa dużo firm zajmujących się car detailingiem, więc radziłbym się z nimi skontaktować.
teodeo

Postautor: perfekcjonista78 » 8 lut 2017, o 04:21

Tylko widzisz, mi chodzi raczej o porządne odświeżenie i wyczyszczenie. A takie salony , choć wykonują i takie usługi, koncentrują się teraz raczej na poprawkach lakierniczych itp. U mnie znowuż nie ma tu co robić.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: LudwikPodolski » 8 lut 2017, o 05:55

Witajcie. Jeżeli kogoś interesuje profesjonalne czyszczenie tapicerki Poznań to miasto, w którym można skorzystać z usług tej firmy: http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/. Polecam ich, bo to prawdziwi eksperci o czym przekonałem się jak zajmowali się audi mojego brata. Jak się wozi dzieci to w samochodzie różne plamy się pojawiają... No a po ich interwencji wnętrze wyglądało jak nowe.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: jumpernik » 8 lut 2017, o 08:33

Cześć. Pracuję w transporcie, więc korzystałem z usług wielu firm z czyszczących tapicerki w Poznaniu i innych miastach Polski (to zależy, gdzie zaniesie mnie nawigacja). No i muszę przyznać, że z usług Ecomyjnia-Poznań byłem naprawdę zadowolony. Pracę wykonali szybko i skutecznie dzięki czemu nie musiałem zbyt długo czekać z odesłaniem auta na bazę.
jumpernik

Postautor: lokalizacja » 8 lut 2017, o 11:27

Dzień dobry wszystkim. Napiszę tylko tyle, że jeśli w aucie były palone papierosy, to koniecznie zadbaj o podsufitkę. Zdziwiłbyś się, ile osób zwraca uwagę na plamy występujące w tym miejscu. Część z nich traktuje ich brak jako świadectwo tego, że właściciel dbał o wóz. :)

Postautor: perfekcjonista78 » 8 lut 2017, o 11:58

Na szczęście w moim samochodzie nikt nie palił, ale kilka napojów się rozlało. No ale wiem, do kogo powinienem się udać. Bardzo wam dziękuję!
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Tylko męskie rozmowy