Czy obrączki ślubne z białego złota są jeszcze trendy?

Postautor: lokalizacja » 27 paź 2017, o 02:32

Szukam z narzeczonym obrączek na ślub, ale jemu to w sumie bez różnicy jak one będą wyglądać i wszystko jak zwykle na mojej głowie:) dlatego mam pytanko, co myslicie o białym złocie, czy takie obraczki są jeszcze w modzie, czy teraz królują już tylko te dwukolorowe?

Postautor: italita » 27 paź 2017, o 04:52

jedne i drugie są popularne, wszytsko rzecz gustu. Nie patrz na mode, tylko kup to co ci się podoba. Pamiętaj, że jak wszystko będzie układać się dobrze, to obrączka zostanie z toba do konca zycia. W tym czasie moda moze przeminąc.
italita

Postautor: mleczNAdroga03 » 27 paź 2017, o 07:09

na tej stronie http://virago.sklep.pl/12-obraczki-slubne masz trzy rodzaje obrączek. Są obrączki ślubne z białego złota, ze słota żółtego i obrączki dwukolorowe. Najwięcej jest tych dwukolorowych i z tego można wnioskować, że teraz ten model jest chyba najbardziej popularny. Obrączek zrobionych z białego złota jest najmniejszy wybór, ale to chyba wynika z ceny. Takie obraczki są po prostu najdroższe. Jak zalezy ci na cenie, to najtsze obraczki znajdziesz wśród tych zrobionych z klasycznego, żółtego złota.
Awatar użytkownika
mleczNAdroga03

Postautor: lokalizacja » 27 paź 2017, o 07:30

dzieki za tego linka i już mam odpowiedz na pytanie; pozdrawiam:)

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Kobiece podszepty