Najlepszy producent świec dekoracyjnych - jaki i dlaczego?

Postautor: Han3czk4 » 18 maja 2017, o 22:39

Hej! Który producent świec dekoracyjnych jest najlepszy i dlaczego? Będę wdzięczna za wasze opinie, pozdrawiam i wszystkiego dobrego!
Han3czk4

Postautor: LudwikPodolski » 19 maja 2017, o 01:32

Myślałem że świeca to świeca i już :P. W czym jedna może być lepsza od drugiej? Może w wyglądzie bo szukasz dekoracyjnych ale co poza tym? Pisze naprawdę serio bo sam jestem ciekawy na co mam zwracać uwagę kupując świeczki xD
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: Grymazz » 19 maja 2017, o 03:18

Zdziwiłbyś się co może być w świecach z marketów ale to już pozostawiam do samodzielnego sprawdzenia :). Wracając do tematu to najlepszy producent świec dekoracyjnych jest trudny do wyłonienia bo poziom producentów uzywających naturalnych składników jest bardzo wyrównany aczkolwiek mi najbardziej pasują świece z https://olynk.pl/. Są niedrogie, bezpieczne, pieknie wykonane i mają w sobie coś co wprowadza do domu prawdziwie spokojną i ciepłą atmosferę :)
Grymazz

Postautor: perfekcjonista78 » 19 maja 2017, o 05:02

Też lubię wyroby tej firmy. Doceniam że nie sprzedają importowanych produktów ale sami zajmują się produkcją i tak jak wspomniała kolezanka używają naturalnych półproduktów. Można na to nie zwracać uwagi ale jak się trochę pomyśli że ten wosk który się pali jest przez nas przecież wdychany. Byłoby fajnie gdyby nie zawierał szkodliwych substancji. Wydaje mi się że u każdego przychodzi w końcu taki wiek w którym zaczyna się interesować zdrowiem i o nie dbać na wszystkie możliwe sposoby ;)
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: LudwikPodolski » 19 maja 2017, o 07:17

Widzę że schodzimy na coraz bardziej inteligentne tory a ja tak wypaliłem na początku. No ale kto by się spodziewał że w świeczkach na serio mogą być szkodliwe substancje..
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: perfekcjonista78 » 19 maja 2017, o 09:11

właśnie nikt ale na szczescie są sklepy z naturalnymi, robionymi tak jak wiele lat temu i to nas ratuje.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Kobiece podszepty