Gdzie proponujecie zlecić napisanie pracy magisterskiej?

Postautor: Han3czk4 » 9 lut 2017, o 07:46

Ja z takim dość nietypowym i lekko wstydliwym pytaniem… Gdzie mogę zlecić napisanie pracy magisterskiej z tematu marketing (specjalność marketing międzynarodowy)? Chyba z jedna trzecia mojego roku w ogóle nie ukrywała, że znaleźli kogoś kto za nich napisze pracę licencjacką 2 lata temu i niejeden z nich się obronił na piątkę. Ja na czwórkę, chociaż poświęciłam tej pracy ogromną ilość czasu i na ten okres w ogóle zrezygnowałam z pracy zawodowej. Lekka niesprawiedliwość delikatnie mówiąc… Więc wracając do pytania – znacie jakieś sprawdzone źródła?
Han3czk4

Postautor: LudwikPodolski » 9 lut 2017, o 08:22

Dobra, patrzę na życie realnie. Wiem, że dużo licencjatów nie jest samodzielnych, ale ok, to jest wyższe niepełne, jakość da się przeżyć, na ale proszę cię, magister? To jest tytuł naukowy! Będziesz się dobrze czuła przedstawiając się tak, jeśli nie będziesz autorką swojej pracy?
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: Han3czk4 » 9 lut 2017, o 09:13

Jak jesteś przeciwny, to po co się wypowiadasz? Chyba lepiej wiem, co jest zgodne z moim sumieniem. A poza tym, jestem generalnie dobrą studentką, zaliczam wszystko i się bardzo staram, czuję się ekspertem w mojej dziedzinie. Po prostu pisanie jest dla mnie męką, to wszystko. Nie oceniaj mnie
Han3czk4

Postautor: Grymazz » 9 lut 2017, o 09:57

Podpisuje się rękoma i nogami! Też uważam, że całe te głupoty, że każdy żeby zostać magistrem musi napisać kilkadziesiąt stron tekstu, zwykle typowo odtwórczego, są zupełnie niepotrzebne. Na potwierdzenie moich poglądów odpowiem na twoje pytanie – dziś to nie problem, bo w końcu powstał portal Twój Redaktor. Wystarczy, że wejdziesz na http://twojredaktor.pl/praca-marketing.html i możesz tam ogłosić się, że kogoś szukasz od marketingu. Ludzie się zgłoszą sami.
Grymazz

Postautor: perfekcjonista78 » 9 lut 2017, o 10:29

Ale świetna strona! Na reszcie ktoś na to wpadł, to ułatwi życie tysiącom studentów! Jestem z drugiego roku, więc to jeszcze przede mną, ale bardzo dobrze wiedzieć już teraz, że w razie czego nie będzie z tym problemu :D
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Kłopoty i te małe i te duże