Jakie kwiaty i w jakiej ilości na pogrzeb ojca?

Postautor: toledo » 17 maja 2016, o 00:18

Witam wszystkich. Dowiedziałem się właśnie że mój ojciec zmarł w Krakowie. Nie utrzymywałem z nim kontaktów od bardzo dawna, byliśmy skłóceni głównie z jego powodu, a pomimo że narobił mi wielu trudności nawet z dalszą rodziną to zdecydowałem pójść na jego pogrzeb. Chciałbym kupić jakąś wiązankę kwiatów ale nie chcę niczego dużego i rzucającego się w oczy. Raczej coś stonowanego i skromnego, jakie to powinny być kwiaty i w jakiej ilości?
toledo

Postautor: siostra_przełożona » 17 maja 2016, o 01:21

Trochę się znam na kwiatach ale z uwagi na taką sytuację to chyba sam powinieneś wybrać, dlatego wyślę Ci link do dobrej kwiaciarni z Krakowa z której na pewno coś wybierzesz: https://motyli-raj.pl/pl/c/Kompozycje-pogrzebowe/18 . Mają bardzo ładne kompozycje zawsze ze świeżych kwiatów które na pewno będą stały najdłużej ze wszystkich. Pozdrawiam i współczuję.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: LudwikPodolski » 17 maja 2016, o 03:54

Kiedyś zamawiałem tam dostawę bukietu róż do dziewczyny i była bardzo zadowolona. Kwiaty rzeczywiście prezentowały się pięknie i robiły znakomite wrażenie chociaż wcale nie kosztowały tak dużo w porównaniu do innych kwiaciarni. Dobrze że idziesz na pogrzeb ojca chociaż szkoda że nie zdązyliście się pogodzić.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: efektowna » 17 maja 2016, o 06:05

Może uznacie mnie za jakąś nieczułą ale znam podobne przypadku i doszłam kiedyś do wniosku ze ojcem albo matką nie jest się już z samego faktu poczęcia dziecka. Trzeba o nie dbac na każdym etapie życia i starać się być rodzicem. Jeśli tak nie jest to można bardzo szybko i łatwo status rodzica utracić więc niektórzy nie powinni się do niego zbytnio przyzwyczajać i liczyć na szczególne względy z tego tytułu.
efektowna

Postautor: prond » 17 maja 2016, o 06:49

Może i masz częśc racji ale nigdy nie ma co być zawziętym. Kompromisy są bardzo ważne nawet jesli pozornie moznazyskac bardzo malo.
prond

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Kłopoty i te małe i te duże