Dezodorant VICHY do wrażliwej skóry, ile kosztuje?

Postautor: siostra_przełożona » 3 gru 2017, o 17:48

Witam, mam wrazliwą skórę ze skłonnością do podrażnien i nadmiernej potliwości, stosowałam wiele dezodorantów ale nie jestem do konca zadowolona, kolezanka ostatnio mowila, zebym wypróbowała dezodorant Vichy, jakie dokładnie jest jego działnie i ile on kosztuje?
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: Owlshooter009 » 3 gru 2017, o 20:42

W aptekach i drogeriach jest sporo dezodorantów o wzmocnionym działaniu, własnie dla osób, ktore maja problemy z nadmiernym poceniem i maja wrazliwą skórę, nie sądzę, aby produkty Vichy specjalnie rozniły sie ceną od innych dezodorantów tego typu,
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: lokalizacja » 3 gru 2017, o 23:41

Ja stosuje dezodorant Vichy roll on do skóry wrażliwej, nie tylko zapewnia długotrwałą ochrone i niweluje brzydki zapach, ale jest tez przeznaczony do pielęgnacji skóry po wszystkich rodzajach depilacji i co wazne, w jego składzie nie ma alkoholu, jest za to woda termalna, na http://www.apteka-internetowa-24.pl/vichy-dezodorant-skory-wrazliwej-roll-on-50ml.html poczytasz więcej o jego działaniu i sprawdzisz tez cene.

Postautor: jumpernik » 4 gru 2017, o 02:34

Idz do drogerii albo skonsultuj sie z farmaceutą w aptece, on Ci najlepiej doradzi
jumpernik

Postautor: froxy » 4 gru 2017, o 04:30

Jesli chcesz porównać skład konkretnego preparatu i sprawdzic ile on kosztuje lub sprawdzic jego dostępność w aptece mozesz to zrobić na http://www.apteka-internetowa-24.pl/ w razie wątpliwosci możesz tez wysłać zapytanie do farmaceuty.
froxy

Postautor: prond » 4 gru 2017, o 07:13

Moja żona ma podobny problem, musze jej powiedziec o tym dezodorancie niech wypróbuje i sama oceni, dzieki.
prond

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zdrowie jest bezcenne