Jak poradzić sobie z nadmierną potliwością?

Postautor: Owlshooter009 » 28 gru 2016, o 02:27

Od dłuższego czasu zmagam się z bardzo dużym problemem jaką jest moja nadmierna potliwość. Przyjmowałem już wiele ziołowych preparatów, które miały zatrzymać ten objaw, ale niestety nic nie pomagało i dzisiaj dosłownie wstyd mi wychodzić z domu. Jak tylko pojawi się lekka różnica temperatur pomiędzy tym co jest w domu, a tym co jest na zewnątrz momentalnie staje się cały wilgotny. Proszę pomóżcie, bo ja tak dalej żyć nie mogę...
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: italita » 28 gru 2016, o 04:37

Masz kolego problem i to duży. Trudno mi nawet współpczuć, bo ja akurat nigdy takich problemów nie miałam. Ale wiem za to, że są środki i to ogólnodostępne na to, żeby tą nadmierną potliwść ograniczyć.
italita

Postautor: Owlshooter009 » 28 gru 2016, o 05:52

No tak, tylko co to jest, bo ja jakoś jeszcze na taki cudowny środek nie trafiłem...
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: HeyJoe » 28 gru 2016, o 07:14

To po prostuu zwykłe dezodoranty...No może określenie zwykłe nie jest tutaj na miejscu, bo to raczej produkty niezwykłe, które faktycznie można kupić bez recepty. Takie środki działają już od pierwszeg użycia i śmiało można je stosować do codziennej pielęgnacji.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: Han3czk4 » 28 gru 2016, o 08:01

Kolega ma rację...Sama stosowałam i wiem, że są bardzo skuteczne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu to na przykład tutaj https://www.aptekagemini.pl/vichy-dezodorant-antyperspirant-roll-on-48h-przeciw-nadmiernej-potliwosci-50ml.html znajdziesz wiele informacji.
Han3czk4

Postautor: casie_mary » 28 gru 2016, o 09:51

Z tego co wiem to preparat jest skuteczny w każdym stadium choroby. W moim przypadku apteka Gemini dała mi jasny opis tego jak lek należy stosować. To bardzo ważne, żeby od razu rozpocząć odpowiednią kuirację, bo w innym przypadku pacjent może się czuć tak, jakby preparat nie działał.
casie_mary

Postautor: jumpernik » 28 gru 2016, o 10:35

No nie trudno się z Tobą nie zgodzić. Dobra ulotka informacyjna spełnia trochę funkcję jak lekarz, bo w trakcie wizyty nie zawsze o wszystko zapytasz. Wmoim przypadku akurat ulotka pomogła mi w tym, jak przyjmować cyclo 3 fort, który w póżniejszym czasie przyjmowałem na obolałe nogi. Czytajcie ulotki mimo tego, że czasami są bardzo obszerne...
jumpernik

Postautor: superSłoik1997 » 28 gru 2016, o 13:20

Wracając jeszcze do nadmiernego poecenia się, to ja już jestem po pierwszych próbach z użyciem takiego dezodorantu i uwierzcie mi to działa :))) W końcu mogę założyć szarą koszulkę bez obaw, że będzie widać mój pot.
Awatar użytkownika
superSłoik1997

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zdrowie jest bezcenne