Dobry ortopeda i USG kolana w Warszawie

Postautor: lokalizacja » 30 cze 2017, o 03:41

Potrzebuję dobrego ortopedy, który od razu mi zrobi USG kolana najlepiej. Możecie mi coś polecić sprawdzonego? Chcę to załatwić w jednym miejscu. Zależy mi też żeby wizyta była jak najszybciej, bo nie mogę już tego dłużej odkładać, i tak niestety zwlekałam stanowczo za długo…

Postautor: italita » 30 cze 2017, o 04:02

Zajrzyj sobie do nich: https://rehmedicon.com/oferta/usg-warszawa . Jeśli potrzebny Ci dobry ortopeda i USG w Warszawie to koniecznie idź do nich. Wszystko w jendym miejscu, w dobrych cenach i bez kolejek. W dodatku u naprawdę dobrych profesjonalistów. Ja u nich robiłam już naprawdę dużo badań i chodze na różne konslutacje lekarskie i zawsze jestem bardzo zadowolona.
italita

Postautor: lokalizacja » 30 cze 2017, o 05:04

Aha, aha. Dzięki wielkie za podrzucenie, zaraz się z nimi skontaktuję i dowiem się na kiedy mogłabym mieć termin. Dzieki wielkie za pomoc.

Postautor: italita » 30 cze 2017, o 06:48

A nie ma za co, życzę powodzenia w takim razie i mam nadzieję, że będziesz miała wizytę jak najszybciej. Ale generalnie ja jak się do nich umawiam to nigdy nie miałam raczej problemu z terminem, więc myślę, że ty też dasz radę umówić się na jakiś sensowny termin.
italita

Postautor: lokalizacja » 30 cze 2017, o 09:12

Taką mam nadzieje, że mi się uda, dzięki raz jeszcze :)

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zdrowie jest bezcenne