Jakie serum nawilżające polecacie?

Postautor: mleczNAdroga03 » 14 mar 2017, o 05:45

Witam. Poszukuję dobrej jakości serum nawilżającego do twarzy. Zalezy mi na intensywnym nawilżeniu mojej cery oraz na wygładzeniu zmarszczek. Który z dostępnych na rynku preparatów tego typu uważacie za godny polecenia?
Awatar użytkownika
mleczNAdroga03

Postautor: lokalizacja » 14 mar 2017, o 05:55

Jak dla mnie najlepsze serum nawilżające to to, które znalazłam w sklepie internetowym pod linkiem https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/176,serum_.html. Jest to produkt odpowiedni dla kobiet w różnym wieku, bez względu na rodzaj cery. Działanie tego serum uważam za znakomite. Kosmetyk długotrwale nawilża, rozświetla cerę, wygładza zmarszczki, a także zapobiega powstawaniu nowych.

Postautor: efektowna » 14 mar 2017, o 06:50

Ja również używam serum do twarzy z Laboratorium Kosmetycznego Floslek. Jest to bezpieczny dermokosmetyk o skutecznym działaniu nawilżającym i odmładzającym. Jego dużym atutem jest też to, że został wyprodukowany na bazie naturalnych surowców.
efektowna

Postautor: mleczNAdroga03 » 14 mar 2017, o 08:04

Dzięki za odpowiedzi. Własnie o takie działanie mi chodziło – dogłębne nawilżenie, rozświetlenie i wygładzenie skóry twarzy. Widze, ze cena poleconego przez Was serum nawilżającego jest korzystna. Zdecyduję się więc na jego zamówienie.
Awatar użytkownika
mleczNAdroga03

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zdrowie jest bezcenne