Jak poznać dobry sklep ze sprzętem medycznym?

Postautor: azela » 7 lut 2017, o 00:59

pytanie tak jak w temacie. Zastanawiam się po prostu jak poznać naprawdę dobry sklep medyczny i skąd mieć pewność, że dobrze wydaje się swoje pieniądze… każdy kto opiekuje się osobą chorą wie chyba, że można zostawić bardzo dużo pieniędzy na rynku medycznym. I ok., o ile to faktycznie przynosi efekty i poprawia jakość życia. Jakie macie doświadczenia w tej kwestii?
azela

Postautor: italita » 7 lut 2017, o 03:36

ja zawsze zwracam uwagę na kilka rzeczy. Po pierwsze na to jak potencjalnego klienta traktują pracownicy sklepu. Jeśli nie ma nawet podstawowych zasad kultury czy empatii to nie łudzę się, że zrobię udane zakupy. Poza tym oczywiście liczy się jeszcze cena. Po kilku zakupach można już sobie znaleźć jakiś sprawdzony sklep i kupować bez wpadek.;)
italita

Postautor: prond » 7 lut 2017, o 04:20

ja jestem jeszcze na etapie wpadek i jak autorka wątku nie wiem jak wybrać ten dobry sklep. Potrzebuję wózka inwalidzkiego dla babci, ale jakoś nie możemy znaleźć odpowiedniego…
prond

Postautor: italita » 7 lut 2017, o 05:11

to może sprawdźcie sobie ten mój sklep, ma ofertę na stronie internetowej http://sklep.rehafund.pl/. Znajdziecie tam różne sklepy, także wózki inwalidzkie, a w razie czego zawsze można podpytać pracowników. W Warszawie mają wypożyczalnię.
italita

Postautor: lokalizacja » 7 lut 2017, o 06:51

Też mogę polecić Reha Fund, bo mam od nich podnośnik medyczny, dokładniej takie coś: http://sklep.rehafund.pl/podnosniki-rehabilitacyjne-mobilne. nawet nie mogę wyrazić jak bardzo ułatwił nam życie.;)

Postautor: azela » 7 lut 2017, o 07:08

dzięki za odpowiedzi, muszę sprawdzić sobie propozycje tego sklepu i wypożyczalni.;) też mi się wydaje, że chyba właśnie ten kontakt z klientem jest najważniejszy…
azela

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zdrowie jest bezcenne