Gdzie mieści się apteka w Łukowie otwarta w niedziele?

Postautor: siostra_przełożona » 1 sty 2017, o 22:56

Witajcie, poszukuje apteki w mieście Łuków, która otwarta jest także w niedziele? Potrzebuje pilnie kremu do twarzy, więc musi posiadać w asortymencie także dermokosmetyki. Znacie może jakąś?
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: Fenicjanka20 » 2 sty 2017, o 00:24

Witaj, w Łukowie zawsze chodzę do apteki Gemini, ponieważ mają bardzo duży asortyment. Począwszy od zwykłych leków aptecznych po kosmetyki, w tym dermokosemtyki do twarzy i ciała, ale także kosmetyki wegańskie, które często kupuje.
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: IngridH » 2 sty 2017, o 00:51

Cześć, z tego co piszą na stronie tej apteki: http://aptekigemini.pl/apteki/lubelskie,lukow,40 jest ona także otwarta w niedziele do godziny 15. Znajduje się na ul. Nowopijarskiej 2 jakbyś nie wiedziała. Otwarta w niedziele apteka Łuków to jedno z nielicznych miast na Lubelszczyźnie, które taką posiada. W swoim asortymencie posiadają także kosmetyki, więc myślę, że spokojnie znajdziesz tam to czego szukasz.
Awatar użytkownika
IngridH

Postautor: toledo » 2 sty 2017, o 03:01

Hej, zgadzam się z moimi poprzednikami. Znam tylko tą aptekę w Łukowie, która jest otwarta w niedziele. Często w niej kupuję, w szczególności kosmetyki dla dzieci. Mają bardzo duży wybór, wielu marek w przystępnych cenach.
toledo

Postautor: prond » 2 sty 2017, o 03:41

W ostatnią niedziele także szukałem otwartej apteki w Łukowie i trafiłem właśnie na tą o której wspominacie. Mieści się w samym centrum, więc szybko ją zlokalizowałem. Faktycznie mają bardzo duży asortyment – wiele leków, ale także kosmetyków, które są niedostępne w innym aptekach.
prond

Postautor: casie_mary » 2 sty 2017, o 06:31

Witajcie, wspomniane apteki Gemini posiadają w swoim asortymencie wiele dermokosmetyków do twarzy. Sama u nich zamawiam wiele z nich,a także podkłady czy tusze do rzęs, bo także kosmetyki kolorowe posiadają.
casie_mary

Postautor: efektowna » 2 sty 2017, o 07:02

Jeżeli chodzi o asortyment to jest to wypasiona apteka Łuków posiada ją w centrum miasta i także jest otwarta w niedziele. Często kupuje tam również zdrową żywność, którą także posiadają w ofercie.
efektowna

Postautor: Grymazz » 2 sty 2017, o 09:35

Witam, ja zazwyczaj kupuje tam odżywki wysokobiałkowe dla sportowców, które mają w niezłych cenach. Z tego co wiem apteki Gemini działają w wielu miastach Polski, a także prowadzą sprzedaż internetową, więc
Grymazz

Postautor: perfekcjonista78 » 2 sty 2017, o 12:27

Faktycznie wybór mają bardzo szeroki i fajnie, że jest otwarta w niedziele, bo nie raz jest coś wtedy potrzebne.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zdrowie jest bezcenne