Opieka nad starsza osobą, co kupić?

Postautor: prond » 2 paź 2016, o 22:05

Witam. Od przyszłego roku będę zajmował się moją matką która jest już niedołęzna i wymaga właściwie opieki 24/7 dlatego chciałbym się maksymalnie dobrze przygotować i kupic wszystko co mogłoby się przydać i ułatwić mi opiekę a jej nieco poprawić komfort życia. Czekam na wasze sugestie i pozdrawiam.
prond

Postautor: casie_mary » 2 paź 2016, o 23:02

Hej! Również zajmuję się starsza osobą i mogę polecić ci dobrze wyposażony sklep medyczny w Poznaniu na ulicy Promienistej, chociaż wszystko możesz kupić teraz przez ich stronę internetową. Natomiast z rzeczy które mogą Ci się przydać to z pewnością powinieneś poszukać wygodnego termometru bezdotykowego. Mierzenie temperatury to częsta czynność podczas opiekowania się starszymi a często bywa tak że odczyty są złe bo osobie jest niwygodnie trzymać go przez pare minut. Jak cos mi jeszcze przyjdzie do glowy to na pewno napiszę.
casie_mary

Postautor: teodeo » 3 paź 2016, o 01:53

Kupowałem pieluchomajtki w poznańskim sklepie ale przez internet, tak jak pisze koleżanka. Mają stronę na której mozesz podejrzeć co jest w ofercie i zamówić. Przesyłka dociera zwykle maksymalnie do 3 dni, tak było w moim przypadku. Polecam bo można sporo zaoszczedzic niemal na kazdej rzeczy, pozdrawiam.
teodeo

Postautor: efektowna » 3 paź 2016, o 04:00

Nie tak dawno kupiłam tam wygodną poduszkę ortopedyczną w o wiele niższej cenie niż proponują inne sklepy. Najważniejsze jednak ze nie ulega odkształceniom i jest bardzo komfortowa. Myślę że dla starszej osoby będzie jak znalazł skoro daje mi tyle ulgi :).
efektowna

Postautor: prond » 3 paź 2016, o 06:01

Na pewno zamówię pieluchomajtki bo jeszcze ich nie mam i poduszkę ortopedyczną. Termometr też pewnie by się przydał, tym bardziej bezdotykowy bo kupiłem kiedyś taki dla dziecka i byłem bardzo zadowolony. Dziękuję ze poswieciliscieswoj czas, pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkiego dobrego.
prond

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zdrowie jest bezcenne