Wysuszona, pękająca skóra, jak z nią sobie radzić?

Postautor: siostra_przełożona » 31 sie 2016, o 00:54

Witam, byłam dość długi czas w bardzo niesprzyjającym klimacie. nie będę tu opowiadać historii mojego życia i podróży jakie odbyłam, ale od razu przejdę do meritum, czyli do mojej skóry. Po tym wszystkim jest w fatalnej kondycji. Przesuszona i w niektórych miejscach nawet pęka. Oczywiście smaruje się różnymi specyfikami, ale to pomaga tylko doraźnie, a ja chciałabym uzdrowić całą powłokę skórną.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: toledo » 31 sie 2016, o 03:11

Na twoim miejscu od razu wziąłbym kolagen w tabletkach. Musisz zadziałać od środka by uzdrowić cały organizm. Bo jak rozumiem, to nie jest kwestia tylko twarzy, ale całego ciała. Organizm musi dostać odpowiednie substancje, które wykorzysta do odbudowy tkanki w jej głębokich warstwach.
toledo

Postautor: italita » 31 sie 2016, o 03:24

Mogę ci polecić suplement Colvita. Jest bardzo dobry, sama go używam już od paru lat. można go stosować w nagłych przypadkach takich jak twój albo zaprzyjaźnić się z nim na stałe. Wówczas będziesz miała gwarancję, ze bez względu na styl życia czy warunki klimatyczne twoja skóra zawsze będzie piękna i młoda.
italita

Postautor: LudwikPodolski » 31 sie 2016, o 04:44

To prawda bardzo suchy klimat i bardzo mroźny potrafi nieźle dać popalić, oczywiście zawsze najbardziej wrażliwa jest skóra i to jej wygład najszybciej się pogarsza. na szczęście można ten proces jeszcze odwrócić. Także nie martw się tylko zabierz się do uzupełniania braków w organizmie.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: siostra_przełożona » 31 sie 2016, o 06:57

Dzięki za rady, bardzo przydatne.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zdrowie jest bezcenne