Zaparcia i złe samopoczucie w czasie jedzenia.

Postautor: casie_mary » 3 maja 2016, o 23:18

Cześć wszystkim. Piszę więc do Was z nurtującą mnie sprawą. Jestem już dojrzałą kobietą, która swoje przeszła, jeśli chodzi o zdrowie. Od pewnego czasu jednak zmagam się z zaparciami, potrafię się nie wypróżnić przez dwa, trzy dni. Dodatkowo bardzo źle się czuję, kiedy jem, mam uczucie palenia za mostkiem też czasem. Nie wiem, co moze być tego przyczyną. Może wy będziecie w stanie mi trochę tą sytuację rozświetlić?
casie_mary

Postautor: LudwikPodolski » 4 maja 2016, o 01:39

I Ty jeszcze nie udałaś się do lekarza? Wiele z tych objawów świadczy o cierpieniu na nowotwór jelita grubego, co jest jednym z poważniejszych nowotworów, które są przyczyną wielu zgonów, bo jest po prostu bagatelizowany przez cierpiące na niego osoby.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: casie_mary » 4 maja 2016, o 02:42

Boże… nie spodziewałabym się, że to może być to… jak z tym walczyć? Co robić? :(
casie_mary

Postautor: LudwikPodolski » 4 maja 2016, o 03:58

Po pierwsze, nie powiedziałem, że to jes tna pewno to. Po prostu podałaś objawy, które pokrywają się z objawami nowotworu jelita. Po prostu dziwię się, że mając takie, a nie inne objawy nie poszłaś jeszcze do lekarza.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: casie_mary » 4 maja 2016, o 06:25

Nie wiem zupełnie, gdzie się skierować. Jak ostatnio próbowałam się zarejestrować na badania w szpitalu, bo uslyszałam, że mogę dopiero za dwa miesiące przyjsć.
casie_mary

Postautor: efektowna » 4 maja 2016, o 07:43

Hej Kochana! Słuchaj, jak miałam problemy z narządami rodnymi, to wybrałam się do kliniki Proctogin. Tam przeprowadzili kompleksowe badania i mi pomogli. Żadnych kolejek większych, a ni nic takiego, za to fachowa pomoc, za którą jestem im bardzo wdzięczna.
efektowna

Postautor: casie_mary » 4 maja 2016, o 08:27

W takim razie pozostaje mi tylko znaleźć ten ośrodek i się tam wybrać… mam nadzieję, że to nie będzie to najgorsze, bo chyba się załamię :(
casie_mary

Postautor: efektowna » 4 maja 2016, o 10:50

Miej wiarę kochana! Musi być dobrze :) Pozytywne nastawienie to podstawa!
efektowna

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zdrowie jest bezcenne