Co sadzicie o tej witrynie

Postautor: DorotaRadziwił » 14 kwie 2016, o 07:16

Cześć dziewczyny odkryłam ostatnio w interencie nową stronke nazywa się idenatrening.pl no i tam można skorzystać z pomocy, porad itd. profesjonalnego trenera online. Zastanawiam sie czy taka wspolpraca na odleglosc na prawde możę przynieść rezultaty pożądane i dlatego was pytam, czy która dziewucha może miała coś do czynienia z takimi sprawami?? Uprawiamy sport w ogóle? :D
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: azela » 14 kwie 2016, o 07:38

No oczywiście że uprawiamy sport!!! :D Sport to podstawa aby dobrze się czuć, podstawa dobrego samopoczucia no i zdrowie przede wszstkim! O tym trzeba pamiętać jak się chce długo pożyć i chodzić do końca życia wyprostowanym a nie jak stara babcia. Pozdrawiam.
azela

Postautor: Fenicjanka20 » 14 kwie 2016, o 10:01

No dobra, fajnie że napisałaś że uprawiasz sport ale pytanie było konkretnie o trenerów online więc może byś raczyła odpowiedzieć coś a nie tylko spamować? Ja napisę od siebie konkretnie: w taki sposób działa mój trener personalny Poznań to jest miejsce zamieszkanai, nie wiem jakie jest twoje ale podejrzewam, że skoro onlin działają to z każdego miejsca w Polsce można się dogafać i trenować. Pozdrawiam dziewczyny, zwłąszcza założycielke posta
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: HeyJoe » 14 kwie 2016, o 11:53

Fajnie dziewczyny że ćwiczycie będzie na co popatrzyć na wiosne hehe. Raz raz pomki brzuszki przysiady hehe. Powodzenia. Pozdrawia stary wyga z siłowni
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: efektowna » 14 kwie 2016, o 13:24

Heloł kobitki! ;) Ja mam super trenera którego znalazłam w internecie dostowoał mi trening bardzo sprawnie do mojego czasu pracy do mojego trybu ogólnie dnia, tego co lubię itd. w ten sposób się w ogóle nie męcze tylko cwiczę to co lubie, te cwiczenia co lubie a inne olewam a efekty oooj bardzo widoczne możecie zapytać mojego mężusia! ^^
efektowna

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zdrowie jest bezcenne