Pomocy – mam depresję!

Pomocy – mam depresję!

Postautor: efektowna » 11 mar 2016, o 06:53

Witam, mam problem ze sobą zupełnie zgubiłam się w swoim życiu. Nic mnie nie cieszy, więcej krzywd widzę niż radości. Znajomi mówią, że mam depresję, nie wiem czemu mój światopogląd tak się zmienił, myślałam, że poradziłam sobie ze stratą ojca, zmarł 3 lata temu, jest przykro, źle, ale sądziłam, że to jest przyczyną..Pomóżcie, doradzcie coś
efektowna

Pomocy – mam depresję!

Postautor: froxy » 11 mar 2016, o 08:08

Witaj, najprawdopodobniej cierpisz na tą depresję. Jeśli nie cieszą cię słoneczne dni, kwitnące drzewa, czy błękit nieba. Wiem, że to często nie wystarcza, przydaje się druga osoba. Jeśli czujesz się przytłoczona myślę, że psycholog to odpowiednia osoba,która najlepiej ci pomoże. Trzymam kciuki.
froxy

Pomocy – mam depresję!

Postautor: jumpernik » 11 mar 2016, o 10:46

Hej. Miałem to samo. Co prawda nie utraciłem nigdy nikogo bliskiego, ale nagle wszystko stało mi się obojętne. Wiem co czujesz, na pewno przyda ci się wizyta w ośrodku psychoterapeutycznym. Ktoś kto wie, jak działa nasza dusza na pewno ci podpowie jak musisz się ze sobą obchodzić.
jumpernik

Pomocy – mam depresję!

Postautor: Fenicjanka20 » 11 mar 2016, o 12:01

Witaj, na dobrą sprawę ty sama powinnaś spróbować sobie pomóc. Powinnaś wszystko przeanalizować, pomyśleć co jest nie tak, spróbować naprawić i trzymać się zasady, że zależy ci na sobie samej i jesteś dla siebie najważniejsza.
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Pomocy – mam depresję!

Postautor: HeyJoe » 11 mar 2016, o 14:47

Cześć. Jak dla mnie powinnaś się zgłosić do specjalisty. Tutaj masz namiar lubikowska.szczecin.pl/leczenie-depresji/. Specjaliści będą wiedzieli w jaki sposób podejść do ciebie, chociaż porady koleżanki przede mną też nie są głupie.
Awatar użytkownika
HeyJoe

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Zdrowie jest bezcenne