Ozdoby na ścianę.

Ozdoby na ścianę.

Postautor: siostra_przełożona » 12 lip 2018, o 09:56

Ówcześnie ludzie wybierają design w chałupach. Starczy sprawdzić rozmaite czasopisma dekoratorskie, a tam odnajdziemy multum propozycji na udekorowanie ścian. Sama z tego skorzystałam kiedy pragnęłam udekorować nasz pokój sypialniany. W końcu w sieci udało się wpaść na pewien sklep sieciowy, w którym odnalazłam oryginalny obraz do sypialni. To było to czego poszukiwałam. Od razu wzięłam. Przyznam szczerze, że obraz na żywo wyglądał jeszcze piękniej niż na fotografii. Powiesiłam go w szczególnym miejscu w pokoju sypialnianym. Muszę powiedzieć, że jestem zachwycona. Taka mała rzecz, a tyle dała radości. Może za jakiś czas jeszcze zamówię sobie lustro. : )
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Ozdoby na ścianę.

Postautor: mleczNAdroga03 » 12 lip 2018, o 11:02

Jest mnóstwo dobrych rozwiązań na udekorowanie ścian. W moim przypadku sprawdziły się świetnie lustra nowoczesne. Uwielbiam lustra, więc w moim domu nie mogło takiego zabraknąć. Mam bardzo przestronne pokoje i doszłam do wniosku, że na półpiętrze zawiesiłabym lustro. Dla niektórych osób to mogłoby się wydawać zbyt ekstrawaganckie, ale dla mnie na pewno nie. Na dodatek u mnie jeszcze na ścianach wiszą rozmaite płaskorzeźby. Jestem miłośniczką sztuki, no więc w tej sytuacji jakoś długo nie musiałam rozmyślać. Od zawsze sądziłam, że ładnie ozdobiony dom przyciąga. Moi znajomi co chwilę zachwycają się moim domem. Mnóstwo znajomych mi zazdrości tego stylu. : )
Awatar użytkownika
mleczNAdroga03

Ozdoby na ścianę.

Postautor: efektowna » 12 lip 2018, o 12:18

Co niemiara osób wybiera rozmaite dekoracje swoich ścian. Dawno temu zostawiano je gołe. Gdzieniegdzie tylko był jakiś obrazek czy też coś w tym typie. Ja sobie przyrzekłam, że jeżeli będę miała swoje gniazdko to na pewno ozdobię je nowocześnie. I tak uczyniłam. W ostatnim czasie udekorowałam ściany w swoim pokoju gościnnym i sypialni. W tym momencie myślę co mogę dać do korytarza. Poszukiwałam bardzo długo sposobu, aż pewnego razu w czasopiśmie do domów odnalazłam stylowe lustro srebrne. Od razu zakupiłam je. Przyznam się, że w tej chwili mój przedpokój wygląda cudownie. Coś boskiego. : )
efektowna

Ozdoby na ścianę.

Postautor: prond » 12 lip 2018, o 13:47

Lustra są spoko, jeśli jest się należycie urodziwym :-P A poważnie, nad moją komodą od jakiegoś czasu wisi designerskie lustro ozdobne i bardzo owe odwiedzającym podpasowuje. A najbardziej ukochanej małżonce, która ciągle przed nim wystaje i uskutecznia z gruntu niedorzeczne miny :D Ech, białogłowy… Jeśli by to gospodarz decydował, nabylibyśmy jak mniemam fest wiertarkę z udarem, ale każdy wie, kto tytułuje się głową rodziny :>
prond

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do O wszystkim innym