Szukam solidnych i niedrogich stoisk wystawienniczych

Postautor: Han3czk4 » 3 lut 2017, o 01:24

Hej! Pytanko jak w tytule – solidne i niedrogie stoiska wystawiennicze które jednocześnie zwracają uwagę. Kto pomoże?
Han3czk4

Postautor: LudwikPodolski » 3 lut 2017, o 03:11

Pomimo że nietrudno dziś o niedrogie stoiska wystawiennicze to jednak polecam skorzystać z usług firmy która działa w tej branży od wielu lat i oprócz dobrych cen oferuje najwyższą jakość, porządne wykonanie i wiele bardzo ciekawych modeli. Dokladnie firma nazywa się Versus Elstar Plus Projekt i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że nikogo lepszego na pewno nie znajdziesz. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: Han3czk4 » 3 lut 2017, o 04:11

Dzięki za szybką odpowiedź. Słyszałam już o nich, nawet chyba przeglądałam oferte ale niestety nie znam się na tej branży, pierwszy raz bede zamawiać stoisko handlowe stąd moja prośba o pomoc. Jakby ktoś jeszcze napisał coś na ich temat to byłabym 100-krotnie wdzieczna.
Han3czk4

Postautor: casie_mary » 3 lut 2017, o 06:29

Pracuję w firmie która na stałe z versus-targi.pl współpracuje. Bierzemy udział w tylu targach i imprezach promocyjnych że w zasadzie co roku zamawiamy kolejne stoisko. Dział marketingu pracuje pełną parą :P ale w dużych firmach to normalne że trzeba zrobić wszystko żeby zaistnieć, przebić się i wypracować sobie silną pozycję na rynku. Pozdro!
casie_mary

Postautor: Han3czk4 » 3 lut 2017, o 09:28

Super, serdecznie dziekuje za pomoc i opinie. Pozwolicie że będę do was pisała jak pojawi się jakaś kwestia dla mnie niejasna?
Han3czk4

Postautor: casie_mary » 3 lut 2017, o 09:52

No pewnie, pisz tylko że mogę odpisywać z opóźnieniem bo ostatnio nie mam za bardzo czasu na forum :)
casie_mary

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do O wszystkim innym