Jaka wypożyczalnia samochodów w Krakowie jest najtańsza?

Postautor: DorotaRadziwił » 20 paź 2016, o 23:20

Wiem, co się mówi o nas, krakowianach, ale mam taką sytuację, że naprawdę potrzebuję taniego samochodu. Mój obecny niestety, ale ma poważną usterkę przez co musiałam przeznaczyć bardzo dużo pieniążków na jego naprawę i ściągnięcie części zza granicy :(. Może ktoś mi polecić jakąś wypożyczalnię dobrą?
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: HeyJoe » 20 paź 2016, o 23:40

W oszczędności pieniędzy nie ma nic złego :) Tylko ci, którzy tego nie robią później mają powody do zmartwień :P W każdym razie, co do wypożyczalni to znam jedną, ale tam raczej nie dostaniesz żadnego wozu, do którego mogłabyś wsiaść na spokojnie, a pewnie wolałabyś coś sprawnego technicznie, nie?
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: DorotaRadziwił » 21 paź 2016, o 02:37

No raczej? Jeszcze swoje życie i zdrowie cenię :) A jeszcze jakbym musiała płacić za przywrócenie zdrowia…
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: Fenicjanka20 » 21 paź 2016, o 03:18

Hej Koleżanko! Wiesz co, ja swojego czasu wynajęłam samochód w Rent Kraków i powiem Ci, że ceny były naprawdę przystępne, a też nie miałam łatwego okresu. Dodatkowo samochody z zawsze aktualnymi przeglądami, bardzo dobrze wyposażone, nie wyglądały w ogóle, jakby ktoś je bardziej eksploatował :)
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: jumpernik » 21 paź 2016, o 04:20

Też ich polecam! Kiedyś przyleciałem ze znajomą z Wielkiej Brytanii do Krakowa i wypożyczaliśmy na lotnisku od nich samochód. Ona chciała zobaczyć trochę naszego miasta, więc to był najlepszy wybór. W korkach stojąc mogła się dokładnie przyjrzeć wszystkim kamieniczkom i innym atrakcjom :D A tak po prawdzie, to samochody naprawdę fajne, nie jakieś tam rzęchy, tylko nówki. A w jakim celu potrzebujesz? Coś większego? Rodzinny?
jumpernik

Postautor: DorotaRadziwił » 21 paź 2016, o 06:34

Tylko, by poruszać się sprawnie po mieście. Żadne tam gdzieś wypady, ani nic.
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: jumpernik » 21 paź 2016, o 06:49

To najlepiej wybierz coś z klasy A, albo B, to najlepsze wozy na szybkie poruszanie się po ściśniętym miescie.
jumpernik

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do O wszystkim innym