Nagrody na gali firmowej

Nagrody na gali firmowej

Postautor: Owlshooter009 » 4 paź 2016, o 01:32

Cześć! Sprawa wygląda tak, że moja firma (wielkie korpo, nie pytajcie), organizuje coś na zasadzie takiego seminarium. Będą nie tylko pracownicy, ale też i ludzie należący do klubu fanów naszej firmy. Będą jakieś tam zabawy, konkursy, no i właśnie. Mamy już nagrody główne, a teraz jest własnie porblem z nagrodami za uczestnictwo. Macie jakiś pomysł, co by było najlepsze?
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Nagrody na gali firmowej

Postautor: HeyJoe » 4 paź 2016, o 02:11

Może pomyślcie o jakichś koszulkach, albo coś? Jak to firmowa impreza, to najlepiej by było, jakby to były przedmioty z Waszym logo, wiesz z nadrukiem. Wtedy będzie to ludziom zapadać w pamięć, że była taka impreza, że mają to od Was. No i fani będą jeszcze bardziej przykotwiczeni do Was niż do tej pory ;)
Awatar użytkownika
HeyJoe

Nagrody na gali firmowej

Postautor: siostra_przełożona » 4 paź 2016, o 02:53

Też tak myślę, że może jakieś koszulki, długopisy, albo coś w ten deseń :) Ja pamiętam, jak chodziłam na takie imprezy (jakieś garnki reklamowali i inny sprzęt kuchenny), to dostałam od nich solidną koszulkę, która ma już z 10 lat, a dalej materiał jest cały, nieprzetarty i delikatny :) A logo wcale się nie sprało.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Nagrody na gali firmowej

Postautor: Owlshooter009 » 4 paź 2016, o 03:20

Cóż, my się poruszamy w granicach elektroniki głównie i najlepiej by było, żeby i gadżety były też z tym związane. Długopisy fajna rzecz, ale to myślę, że każdemu się należy za samo przyjście. Nagroda pocieszenia myślę najlepiej by było, jaby była elektroniczna.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Nagrody na gali firmowej

Postautor: siostra_przełożona » 4 paź 2016, o 03:32

A co myślisz o power bankach ? Masz elektroniczne narzędzie, przy tym bardzo użyteczne, bo w końcu np. jak jedziesz w podróż to warto mieć zapas energii do telefonu, no a przy tym, jak będzie Wasze logo na nim, to przy każdej podróży będą na nie patrzeć :)
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Nagrody na gali firmowej

Postautor: Owlshooter009 » 4 paź 2016, o 06:07

Chyba najfajniejszy pomysł, bo pendrive’y to teraz dają wszyscy. A taki powerbank… Kurczę, że też na to nie wpadłem :) Dzięki śliczne za Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Owlshooter009

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do O wszystkim innym