Jaką firmę polecacie na szkolenie ABI?

Postautor: perfekcjonista78 » 2 wrz 2016, o 02:16

Mam do zorganizowania szkolenie ABI u nas w firmie. W sumie cos tam wyhaczyłem, ale tez chce poznac inne opinie. Jaką firmę polecacie na szkolenie ABI? Mieszkam w Szczecinie, wiec firma fajnie by była ze Szczecina.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: Owlshooter009 » 2 wrz 2016, o 04:19

Duzo się organizuje szkoleń ABI w Szczecinie tym bardziej ze sprawa bezpieczeństwa danych staje się coraz częściej sprawą na świeczniku. Nie da się ukryc, ze jak si enie ma w tym odpowiedniego przygotowania i wiedzy to naprawde bałaganu można narobic a potem uprzątnać ten balagan to już wielka sztuka. Gromadzenie wszelkiej dokumentacji personalnej wymaga wiedzy i dobrze po prostu jest pojsc na szkolenie takie i wiedziec co i jak. No i np. poznając najczestszebledy firm można samemu poprawic co nieco ;)
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: toledo » 2 wrz 2016, o 06:00

Jak chcesz zorganizowac szkolenie ABI to możesz zajrzec tu abi-szczecin.pl i zobaczyc jaka oni maja ofertę. Ja korzystałem z tej firmy i było ok. A zależało mi na szkoleniu dosc sprawnym i takim bardziej praktycznym a nie suchej wiedzy książkowej bo to to w necie sobie sam znajdę.
toledo

Postautor: prond » 2 wrz 2016, o 08:20

Zatrudnijcie jakiegos hakera, to wam wykryje bledy i wtedy poprawiajcie :P
prond

Postautor: superSłoik1997 » 2 wrz 2016, o 08:32

Ze szkoleniami ABI to jednak duzy aspekt ma praktyka , bo to musi być rutynowa sprawa, a nie przypadek. Bo zdajac się na przypadek w firmie mielismy wyciek…. A poteme nie było winnych. To ja dziękuję za taki stres…. Nigdy więcej.
Awatar użytkownika
superSłoik1997

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do O wszystkim innym