Wejście na impreze z zaproszeniem

Postautor: italita » 24 sie 2016, o 17:26

Hejka. Mam teraz takie pytanko. Organizuje niedługo taka impreze. Wstep będzie tylko dla ludzi z zaproszeniem, ale opracowujemy właśnie nowy sposób na te zaproszenie, żeby nie miało to formy takiej, że jest kartka i sobie wchodiz kto chce i my potem jeszcze na dodatek nie wiemy kto to dokładnie przyszedł do nas. Macie może jakiś pomysł na to, żeby zorganizować to jakoś po ludzku, bez zbędnych kontroli i żeb to wszystko sprawnie przebiegło?
italita

Postautor: teodeo » 24 sie 2016, o 19:41

Ja tutaj proponuje wykorzystać po prostu opaski identyfikacyjne. Możecie dać zaproszenie listowne i do tego jeszcze dołączyć po prostu taką opaskę. Bez niej nie będzie wstępu, bo na niej będzie kod kreskowy naniesiony i ktoś, kto będzie w roli bramkarza będzie te opaski sprawdzał i wpuszczał tylko osoby, które mają na sobie taką opaskę i tyle. Prosćiej się nie da tego rozwiazac. Zdecydowanie się inaczej nie da :)
teodeo

Postautor: italita » 24 sie 2016, o 22:33

No a jak to osoba będzie mogła poznać, że ta opaska na przykład nie jest pdrobiona albo wydrykowana przez kogoś innego, kto by po prostu chciał wbić na naszą imprezę? Jakoś mi się taki pomysł średnio akurat podoba :(
italita

Postautor: teodeo » 25 sie 2016, o 00:56

Nie da się tego podrobić. Ta osoba, która wtedy sprawdza ma w obowiązku skanowanie kodów kreskowych, które są umieszczone na takich opaskach i wtedy nikt, komu się kod nie będzie sprawdzał nie wejdzie na teren imprezy i tle. Sprawa jest bardzo prosta jak widać :) Nic bardziej trudnego. A takie rzeczy można łatwo kupić na przykład w takim sklepie, gdzie mój znajomy kupił ostatnio program do sklepu i mówił, że takie rzeczy też tam są
teodeo

Postautor: italita » 25 sie 2016, o 03:16

No dobrze to już brzmi bardziej przekonująco. A może ktoś się wypowie w tej kwestii i powie co myśli?
italita

Postautor: HeyJoe » 25 sie 2016, o 05:44

Ja podobnie jak kolega myśle, że to jest akurat bardzo dobry pomysł i na pewno warto go przemyśleć głebiej.
Awatar użytkownika
HeyJoe

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do O wszystkim innym