Produkcja filmów w Poznaniu

Postautor: LudwikPodolski » 22 lip 2016, o 01:19

Witam wszystkich. Szukam firmy z Poznania, która specjalizuje się w produkcji filmów. Zależy mi m.in. na stworzeniu teledysku lub filmów reklamowych ;) Chętnie nawiązałbym długotrwałą współpracę z tego typu firmą. Ale no jak widać nie jest dla mnie prosto ją znaleźć ;P jak ktoś będzie znał jakieś konkrety to proszę o namiary!
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: perfekcjonista78 » 22 lip 2016, o 03:52

Ja osobiście znam jedną, bardzo dobrą firmę ;) Możesz się śmiało do nich zgłosić ;) Wejdź sobie w ten link:
http://poznanfilmcommission.pl/firma/produkcja-filmow-w-poznaniu, poczytaj o ich ofercie z zakresu produkcji filmów i własnie róznych teledysków, reportaży, filmów szkoleniowych itp. Mają bardzo bogate portfolio i zdecydowanie warto się do nich zgłosić ;)
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: HeyJoe » 22 lip 2016, o 06:20

O ja, nawet nie wiedziałem, że w Poznaniu tak łatwo można wyprodukować film.. tzn, zlecić to i tym samym stworzyć sobie fajną produkcje.. odnotuje sobie tę firmę i może się do niej zgłoszę w przyszłości. Mam na oku bardzo ciekawy projekt..
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: jumpernik » 22 lip 2016, o 08:46

Ja korzystałem kiedyś z usług tej firmy ;) Stworzyliśmy świetny film reklamowy i byłem bardzo zadowolony z efektów końcowych ;)
jumpernik

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do O wszystkim innym