Najlepszy detektyw w Warszawie- do kogo pójść z delikatną sprawą?

Postautor: casie_mary » 23 cze 2016, o 01:04

Hej! Potrzebuję tak zwaną osobę od zadań specjalnych i delikatnych, a konkretnie detektywa. Próbowalam sama przeszukiwać internet ale tyle się tych agencji pootwierało ze nie mam pojęcia kogo wybrać. Pomożecie jakos? Może macie już doświadczenia z detektywami?
casie_mary

Postautor: Han3czk4 » 23 cze 2016, o 02:48

No ja niestety byłam zmuszona zatrudnić detektywa i okazało się że to była dobra decyzja, bo oczywiście dowiódł niestety niewierności mojego partnera… sprawa ciężka ale samo biuro z Warszawy godne polecenia. Możesz ich znaleźć od tym adresem http://mbdetektywi.pl/klient-indywidualny/ ja właśnie stamtąd pierwszy raz się o nich dowiedziałam. Jak delikatna sprawa to jest, tak jak mówisz to są idealni- u mnie nie dość że szybko znaleźli dowody to jeszcze byli tacy ze można z nimi było porozmawiać, poradzili co robić itp. Ludzcy tacy.
Han3czk4

Postautor: HeyJoe » 23 cze 2016, o 04:09

Nikomu nie można ufac. Ty zatrudnisz kogoś a ten ktoś podkabluje twojemu mezowi czy cos i będzie. Nie daj się naciagnac na kase i zrobić w balona
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: LudwikPodolski » 23 cze 2016, o 06:50

pan wyżej widocznie ma jakieś złe doświadczenia, hehe. Ja tam akurat byłem zadowolony z usług. I korzystałem z tego co koleżanka wyżej biura tylko w kompletnie innej sprawie, bo firmowej. Podeśle ci też namiar http://mbdetektywi.pl/detektyw-dla-firm/ bo są naprawdę najlepsi jak chodzi o obsługę firm- sprawdzają kontrahentów, robią wywiady dla firm, pomagają ściagnac długi itp. No i dyskrecja- 100 procent!
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do O wszystkim innym