Wieszaki do szatni

Wieszaki do szatni

Postautor: perfekcjonista78 » 12 sty 2016, o 03:49

Cześć. Potrzebuję jakiś namiarów na firmę, która ma ofertę z wyrobami z metalu, chodzi mi o wieszaki. Musza być bardzo mocne, bo będą to wieszaki do szatni, gdzie pracownicy maja swoje kurtki robocze. Były już problemy, bo akurat szef kupił jakieś słabej jakości i się powyginały za jakiś czas. Teraz mi zlecił znalezienie czegoś porządnego. Prosiłbym o jakieś opinie no i o konkretne linki.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Wieszaki do szatni

Postautor: siostra_przełożona » 12 sty 2016, o 04:27

Tu masz ogólnie stronkę z takimi rzeczami alabre.pl/, pewnie znajdziesz to co cię interesuje. Jeśli wolisz drogę na skróty to konkretnie tu masz wieszaki metalowe na ścianę alabre.pl/wieszaki-scienne-metalowe, ja zamawiałam od nich akurat wieszaki stojące i spisują się bez zarzutu nawet jak mi kontrahentki na nich futra wieszają, ni się nie wyginało ani się nie przewracają ;) Wieszaki to taki często niedoceniony szczegół jeśli chodzi o pomieszczenia, a szkoda, bo mogą też małe cuda zdziałać.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Wieszaki do szatni

Postautor: Owlshooter009 » 12 sty 2016, o 06:53

Oj miałem to samo, ale u mnie razem z wieszakiem ściennym poszedł kawałek ściany. U mnie akurat nie same kurtki wisiały ale i cała odzież robocza. Potem obliczyliśmy, że ciężar był za duży, więc to niestety nasze niedopatrzenie. Jeśli już coś kupisz, to daj znać jak się sprawdzają wieszaki, bo planujemy rozbudować siedzibę i nie chciałbym, żeby mi kolejny kawałek ściany odpadł. Bardzo bym chciał winę zwalić na wadliwą ścianę, ale trzeba się honorowo przyznać do błędu.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Wieszaki do szatni

Postautor: DorotaRadziwił » 12 sty 2016, o 08:13

Musiałeś nieźle przegiąć z ciężarem, skoro aż tak tragicznie to się skończyło :P A mówią, że faceci mają takie rzeczy w małym palcu. Okazuje się że i wy popełniacie błędy! Nie tylko my kobiety, które się wtrącają do remontów, a potem im się dostaje za każdy mały błąd :P Marudzę tak sobie, bo właśnie jestem w tej sytuacji i próbuję mężowi wytłumaczyć, że taki wieszaczek cieniutki drewniany, to nie jest taki super pomysł, nawet jeśli chodzi o cenę. Warto kupić porządny metalowy i się potem nie przejmować, że może wszytsko się zwalić na ziemię.
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Wieszaki do szatni

Postautor: siostra_przełożona » 12 sty 2016, o 10:30

Kobiety zawsze zostają niedocenione jeśli chodzi o remonty :P
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do O wszystkim innym