Czy warto korzystać z agencji pracy w Holandii?

Postautor: siostra_przełożona » 5 lip 2017, o 21:56

Nie do końca jestem przekonana, czy to jest dobry pomysł. No i chciałabym was trochę podpytac. Mieliście jakies ostre sytuacje z agencją pracy? Warto z niej korzystać?
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: teodeo » 5 lip 2017, o 22:42

Wiesz to jest tak ze firmy które nie maja trudności w pozyskiwaniu pracownikow u siebie na miejscu w Holandii to wtedy rzucaja oferty po swiecie. I to nie jest tak, ze pierwsza lepsza osobe przyjmuja, bo jeśli np. nie mowisz po angielsku zupełnie, a jest to niezbędne w pracy, to pracy raczej nie dostaniesz.
teodeo

Postautor: jumpernik » 6 lip 2017, o 00:23

Mój kumpel najpierw wyjechał na kilka miesięcy z agencją pracy a potem umowe mu przedłużono i osiedlil się na stale. Na razie w ogole nie zamierza wracac…
jumpernik

Postautor: froxy » 6 lip 2017, o 02:59

Jeśli chodzi o agencje pracy w Holandii to sporo ofert jest fizycznych dla mężczyzn i dla kobiet prace pielęgnacyjne przy kwiatach. Bo jak wiadomo Holandia to jest kraj tulipanów ale nie tylko tam się hoduje. Ja akurat sam wyjeżdżałam ale moi znajomi z agencja i było ok.
froxy

Postautor: HeyJoe » 6 lip 2017, o 03:49

Firmom wielu jest wygodniej zlecic znalezienie pracownika przez agencję pracy niż samemu poszukiwac go jak jest naprawde trudno z nim na rynku pracy.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: LudwikPodolski » 6 lip 2017, o 06:06

A cos takiego widziałaś http://marvelpc.pl/praca-w-holandii/agencje-pracy-w-holandii.html? To jest prawda ze w Polsce działają pręznie dosyć agencje pracy Holandia to pożądany kierunek wyjazdów wiec chetnych nie brakuje. Tutaj akurat maja oferty np. dla magazynierów, spawaczy, do wyrywania chwastów… Zalezy co potrafisz. Umowe masz podpisywana w jezyku polskim wiec masz pewność co podpisujesz. Ale to musiałabyś na stronke zajrzec. Oni tez maja oferty pracy w Niemczech ale to zerknij jak cos
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: HeyJoe » 6 lip 2017, o 07:38

Jest duzo ofert od agencji pracy w Holandii i tak naprawde kwestia poszukania. Bo czasem doświadczenie tez musi być. Zreszta dobrze by było abys znała podstawy holenderskiego. Wtedy bys zawsze pewniej poczula się zagranica.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: LudwikPodolski » 6 lip 2017, o 08:21

Mój brat wyjechał do Holandii przez MARVEL i mu pasuje. Jest w Holandii i pracuje w magazynie. Ma zakwaterowanie nawet. Ta agencja pracy zbiera oferty pracy tymczasowej na lato ale tez te takie bardziej stalej. Musialabys sobie po prostu poszukac u nich info na stronie.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: HeyJoe » 6 lip 2017, o 10:18

Jak ktos chce to prace znajdzie czy z agencją czy bez taka prawda. :P
Awatar użytkownika
HeyJoe

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do W pracy i biznesie