Jak szerokie usługi ochroniarskie w Poznaniu?

Postautor: Han3czk4 » 3 lut 2017, o 00:54

Hej, zastanawiam się z jak szerokich usług ochrony warto korzystać w Poznaniu? Czy to jest bezpieczne miasto czy jednak należy uważać? Jakie macie doświadczenia? Mam do potencjalnej ochrony średniej wielkości budynek i parking…
Han3czk4

Postautor: casie_mary » 3 lut 2017, o 02:54

Ja myślę, że zawsze warto dmuchać na zimne. Bo nigdy nie wiesz co komu do łba strzeli i jakiej krzywdy ci może narobić na terenie. Osobiście korzystam z monitoringu i jednego fizycznego ochroniarza. Czuję się bezpieczniej.:)
casie_mary

Postautor: LudwikPodolski » 3 lut 2017, o 03:53

trudno powiedzieć czy w Poznaniu jest bezpiecznie.;) zależy. I na pewno lepiej przygotować się na różne niespodziewane zdarzenia. Ze swojej strony mogę Ci poradzić doradztwo firmy ochroniarskiej. Sam skorzystałem z takiej opcji. Na tej stronie internetowej raf-system.pl/ masz rozpisane usługi ochroniarskie w Poznaniu na jakie możesz liczyć i znajduje się tam też właśnie doradzanie, opracowanie systemu ochrony dobrego dla danego obiektu.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: efektowna » 3 lut 2017, o 05:24

Ja mam kilka obiektów do ochrony w Poznaniu i powiem ci ze mam bardzo rozne doświadczenia.jeden z nich nigdy nie spotkal się z żadna nieprzyjemna sytuacja, a drugi na przykład ciagle miał jakies nieciekawe przypadki… nawet nie tyle włamania, co po prostu bezsensowne niszczenie. Graffiti, smiecenie, jakies takie głupoty. Ale odkad mam ochroniarza to się wszystko uspokoilo.
efektowna

Postautor: perfekcjonista78 » 3 lut 2017, o 07:27

no dokładnie, chodzi też o jakieś bezsensowne niszczenie… I tutaj sam monitoring to może być za mało, bo nikt nie zdąży w porę zareagować, a szkoda już będzie wyrządzona. Naprawianie takich głupot jak to koleżanka wyżej określiła może niestety sporo kosztować.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do W pracy i biznesie