Dobra firma reklamowa w Świebodzinie - pomocy!

Postautor: HeyJoe » 24 sty 2017, o 04:01

Czy zna ktoś może dobrą firmę reklamową - chodzi mi o taką produkującą ulotki, bannery, szyldy itp. - w Świebodzinie? Zależy mi, aby była to bardzo profesjonalna firma, która szybko wykona usługę. Niestety, ale trzeba płynąć na fali rozwoju biznesowego i dlatego czas mnie nagli. Czy ktoś może mi polecić kogoś dobrego i sprawdzonego?
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: casie_mary » 24 sty 2017, o 04:29

Ja mogę Ci z własnego doświadczenia polecić jedna firmę. A myślałeś już jaką chcesz konkretnie reklamę? Ja na Twoim miejscu skupiłabym się na czymś zauważalnym, jak jakiś billboard albo tablica czy szyld i umieściła je w takim miejscu, gdzie każdy będzie mógł je zauważyć. Ważne jest nie tylko wykonanie takiej reklamy, ale też jej ulokowanie. Przemyśl to. A tutaj masz link do szyldów http://reklamarekart.pl/index.php/tablice-szyldy, które bym Ci poleciła. Poczytaj o tej firmie, może przypadnie Ci do gustu.
casie_mary

Postautor: HeyJoe » 24 sty 2017, o 05:49

Wielkie dzięki za link i polecenie. Czyli mówisz, że najlepiej sprawdzają się tablice? Może masz racje, bo w zasadzie jakby nie patrzeć ona mogą stać wszędzie. A czy ktoś jeszcze może wyrazić zadowolenie z usług tej firmy?
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: efektowna » 24 sty 2017, o 06:30

Jeśli szukasz kogoś kto korzystał z usług RekArtu to ja mogę się podpisać pod lista zadowolonych klientów :) Zgłosiłam się do nich jakiś rok temu i przyznam, że aż mnie zaskoczyli profesjonalizmem i szybkością wykonania usługi - ostatnio nie spotyka się specjalistów, którym się spieszy, a raczej w każdej firmie zasiadają leniwce.
efektowna

Postautor: HeyJoe » 24 sty 2017, o 08:48

Skoro mam już dwa głosy za to chyba się zdecyduję i powiększę oni grono klientów. Jeszcze raz wielkie dzięki!
Awatar użytkownika
HeyJoe

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do W pracy i biznesie