Ciekawa i dobrze płatna praca za granicą.

Postautor: Han3czk4 » 9 sie 2016, o 18:25

Witam serdecznie, chciałabym podjąc jakąś pracę za granicą, ale nie wim w co uderzyć. Znajduję sporo ogłoszeń dla mężczyzn, natomiast w przypadku pracy dla kobiet jest straszny zastój i monotonia, a interesowałaby mnie praca gdzie mogłabym i zarobić i jednocześnie nauczyć się czegoś przydatnego i rozwojowego.
Han3czk4

Postautor: casie_mary » 9 sie 2016, o 20:05

Rozwojowa praca za granicą, dziewczyno to się wyklucza wzajemnie. Sama wiem po sobie, że zagranica nie da ci szczęścia, chyba że znasz bardzo dobrze język i masz ukończone studia i doświadczenie w branży z którą wiążesz przyszłość.
casie_mary

Postautor: toledo » 9 sie 2016, o 21:20

No nie każdy ma takie doświadczenia droga koleżanko. Ja wyjechałem za granicę jakiś czas temu, teraz otworzyłem swój warsztat samochodowy i co najmniej, nie narzekam. Także popieram pomysł wyjazdu za granicę, ale oczywiście jeśli znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, bo na zmywak czy do sprzątania nie jedź, nie warto.
toledo

Postautor: efektowna » 9 sie 2016, o 23:03

Cześć, ja pracowałam przez długi czas jako opiekunka w Niemczech i chociaż na początku byłam niepewna, to bardzo miło wspominam tą pracę, zwłaszcza że pomogła mi nauczyć się zarówno języka obcego jak i dała potrzebne umiejętności i doświadczenie by podjąc studia pielęgniarskie. Jeżeli to cię interesuje, to może powinnaś poszukać w tego typu ogłoszeniach pracy za granicą.
efektowna

Postautor: Han3czk4 » 10 sie 2016, o 02:01

Dobry pomysł, ale nie mam żadnego doświadczenia w tym zakresie. Co prawda studiowałam fizjoterapię, ale to chyba nie jest zbieżny kierunek…
Han3czk4

Postautor: efektowna » 10 sie 2016, o 03:53

To tym bardziej, doświadczenie i wiedza fizjoterapii na pewno ci się przyda. Ja szukałam ogłoszeń pracy jako opiekunka dla seniorów w Niemczech samodzielnie i mam bardzo miłe doświadczenia z firmą LAXO Care. Zajmuja się w zasadzie całą organizacja wyjazdu i pobytu za granicą, ale co ważniejsze to jedziesz do pewnej pracy, masz zapewniony nocleg i pracujesz legalnie. Organizują tez kursy jezyka obcego, więc to dodatkowy plus.
efektowna

Postautor: Han3czk4 » 10 sie 2016, o 05:50

Brzmi zachęcająco. Dzięki za dużo informacji, martwi mnie tylko moje doświadczenie, a raczej jego brak. No nic zadzwonię do nich i podpytam, tak chyba będzie najlepiej.
Han3czk4

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do W pracy i biznesie