Dobry organizator kursów na wózki widłowe w Gorzowie Wlkp.- kogo polecacie?

Postautor: Han3czk4 » 3 sie 2016, o 02:54

Witam! Potrzebuję waszej pomocy w wyborze jakiejś dobrej firmy organizującej szkolenia na widłowe wózki najlepiej z Gorzowa Wielkopolskiego, ewentualnie okolic bliskich. Oczywiście zależy mi żeby to były porządnie przygotowujące do pracy kursy a nie takie tylko do przybicia papierów.
Han3czk4

Dobry organizator kursów na wózki widłowe w Gorzowie Wlkp.-

Postautor: LudwikPodolski » 3 sie 2016, o 04:22

Z moich doświadczeń mogę polecić taką firmę od bhp z Gorzowa Wlkp. która organizuje też szkolenia przeciwpożarowe i na wózki widłowe i podobne maszyny. To ich strona bhp-komplex.pl/ więc poczytaj sobie czy akurat oni ci przypasują. Ja z tego co widziałem na tych szkoleniach to mogę zapewnić że poważnie podchodzą do tematu i dużo wiedzy przekazują tak ze każdy to szybko zrozumie
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: Grymazz » 3 sie 2016, o 05:21

Ja jak miałam znaleźć taką firmę to się pytałam w innych biurach gdzie robili i co polecają i tam mi dawali namiary :) może też się spytaj znajomych jakichś, zawsze to informacja z pierwszej ręki
Grymazz

Dobry organizator kursów na wózki widłowe w Gorzowie Wlkp.-

Postautor: perfekcjonista78 » 3 sie 2016, o 06:43

W tym mieście jest całkiem sporo miejsc króre organizują takie szkolenia ale tak jak mówiłaś czesc z nich to tylko dla papieru a nie dla wiedzy. Miałem okazję brać udział w Gorzowie w kursie na widłowy wózek który organizowała ta firma co kolega wyżej chwalił i się zgadzam- szczególnie że szkolą na wozki magazynowe jak i podnośniki a jak chcesz to też na inne maszyny tylko musisz im dać znać.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do W pracy i biznesie