Upominki dla pracowników

Upominki dla pracowników

Postautor: LudwikPodolski » 25 lip 2016, o 07:14

Witam wszystkich. Założenie tematu spowodowane jest brakiem pomysłów na atrakcyjne upominki dla pracowników mojej firmy, którzy od czasu do czasu zasługują na pochwałę. Czy moglibyście coś podpowiedzieć, jakie gadżety reklamowe i gdzie można je zakupić? Zależy mi na tym dlatego proszę o poważne komentarze z waszej strony.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Upominki dla pracowników

Postautor: azela » 25 lip 2016, o 09:23

Dzień dobry. Gdybym ja dla ciebie pracowała to chętnie bym widziała jako formę upominku jakieś reklamowe bombonierki. Uwielbiam takie czekoladki, a wcale by mi nie przeszkadzało, że miały by nadruki na opakowaniu. Zdaje się, że chyba jednak za bardzo lubię te słodycze. Pozdrawiam
azela

Upominki dla pracowników

Postautor: jumpernik » 25 lip 2016, o 11:26

Witam. Według mnie dobrze wyglądają premie podwyżkowe, jeśli ktoś na to zasługuje. Uważam, że produkty reklamowe to już nachalność ze strony pracodawcy, który siłą woli chce rozreklamować swój biznes kosztem innych.
jumpernik

Upominki dla pracowników

Postautor: italita » 25 lip 2016, o 13:15

Hejka, nie zgadzam się. Czemu nie można połączyć pożytecznego z praktycznym? Uważam, że to świetny pomysł rozdawanie upominków typu ubranie z nadrukami reklamowymi dobrym pracownikom. Zawsze to jest coś. Można by też postarać się o jakieś inne bardziej przydatne akcesoria na przykład do domu. I rozumiem to,że nie zawsze pracodawcę stać na premie dla każdego, a takie upominki reklamowe to według mnie bardzo dobry pomysł. Pozdrowienia.
italita

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do W pracy i biznesie