Jakie oświetlenie do biura?

Postautor: perfekcjonista78 » 22 lip 2016, o 04:14

Niebawem otwieram swoj pierwszy biznes. Znalazłem już biuro, które będzie siedzibą firmy i staram się je modnie urzadzić. Ma być moją wizytówką i przyciągac do mnie klientow, dlatego staram się zwrócić uwagę na każdy szczegół i zastanawiam się nad wyborem oswietlenia. Zawsze mrzyłem o lampie na pilota, o mozliwości przyciemniania i ewentualnie zmianie koloru światła. Ile coś takiego może kosztować?
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: italita » 22 lip 2016, o 04:41

Z tego co zrozumiałam to interesują Cię włączniki na pilot. Taki sprzęt kupisz teraz w praktycznie każdym sklepie z oświetleniem. Powiem Ci więcej, możesz nawet kupić sobie włączniki, które uruchomisz klaśnięciem, albo przez aplikację zainstalowaną w smartfonie. Technika idzie do przodu i rzeczywiście można w tym względzie troszkę poszaleć.
italita

Postautor: Owlshooter009 » 22 lip 2016, o 05:45

Takie gadzety zawsze przyciągają uwagę, przede wszystkim jednak postaw na eleganckie lampy, bo to one zawsze pierwsze rzucają się w oczy. Ciekawym pomysłem na oświetlenie biura mogą być stylowe modele lamp KASPA. Lampy tej marki wyróżniają się ciekawym designem, który dobrze komponuje się ze skromnym wystrojem wnętrza, w tym z wystrojem nowocześnie urządzonego biura.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: lokalizacja » 22 lip 2016, o 07:41

Jak już wybierzesz oświetlenie centralne, nie zapomnij o dokupieniu pasującego do niego oświetlenia punktowego. Jakaś lampa podłogowa ustawiona przy kanapie lub fotelach, elegancka lampka na biurku, na przykład coś z tego https://www.tomix.pl/c/pl/30_174/5/1/0/long/lampy+biurkowe+led.html, albo stylowy kinkiet gdzieś przy bocznym stoliku. Takie dodatki tworzą klimat i ocieplają zwykle bardzo chłodne i stonowane wnętrze biura.

Postautor: perfekcjonista78 » 22 lip 2016, o 09:14

Dzieki za rady, na pewno przynajmniej z jednej skorzystam, a w zasadzie już skorzystałem;) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do W pracy i biznesie