Potrzebne hostessy na targi do Krakowa

Postautor: efektowna » 13 kwie 2016, o 00:54

Hej! Potrzebuję pilnie 5 hostess na targi elektroniki do Krakowa. Najbardziej interesuje mnie współpraca z profesjonalną agencją zatrudniającą pewne i kulturalne dziewczyny, które są sympatyczne i pomocne.
efektowna

Postautor: toledo » 13 kwie 2016, o 03:44

Również potrzebuję namiary na hostessy Kraków organizuje ostatnio bardzo dużo fajnych targów i akcji na których kazda firma po prostu musi byc obecna a samodzielna rekrutacja hostess pochłania za dużo czasu i jest jak dla mnie ryzykowna bo nie chciałbym powierzać wizerunku mojej firmy komuś kogo dopiero co poznałem. Pozdrawiam.
toledo

Postautor: HeyJoe » 13 kwie 2016, o 06:43

Cześć, polecam firmę hostamo.pl. Współpracuję z nimi na stale bo mają dobre ceny i bardzo sympatyczne pracownice. Jeżdżę po targach w całej Polsce i na każdej imprezie tłumy zwracają uwagę na moje stoisko między innymi właśnie dzięki dziewczynom. Nie miałem z nimi nigdy żadnych problemów, podobnie jak z cała agencją. Polecam.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: siostra_przełożona » 13 kwie 2016, o 07:34

Potrzebuję hostess na event w Katowicach i mój znajomy również polecał mi Hostamo. Chciałabym spytać czy ktoś jeszcze oprócz kolegi korzystał z ich usług i jak oceniacie współpracę i dziewczyny. Zależy mi na kimś miłym i otwartym, kto będzie godnie reprezntował markę.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: Owlshooter009 » 13 kwie 2016, o 08:02

Prowadzę działalność od niedawna i potrzebowałem hostess do Trójmiasta na bardzo prestiżowe targi. Z początku chciałem zająć się sam znalezieniem odpowiednich hostess, ale miałem zbyt dużo na głowie i postanowiłem poszukać profesjonalnej agencji. Najlepsze opinie w sieci miała firma o której piszecie. Skorzystałem i na pewno w przyszłości to powtórzę bo dziewczyny były świetnie przygotowane, nie tylko pod względem wyglądu, ale także informacji o marce, wydarzeniu itd. Polecam każdemu kto poszukuje sprawdzonej obsługi stoiska na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do W pracy i biznesie