Jakie macie opinie o butach Nike Mercurial Superfly?

Postautor: Owlshooter009 » 27 cze 2019, o 23:37

Czy warto kupić te korki piłkarskie? Jeśli tak, gdzie zamawiać? Według waszych doświadczeń, jak bardzo buty wpływają na jakość i komfort gry?
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: HeyJoe » 28 cze 2019, o 01:32

Bardzo wpływają. Zajmuję się trenowaniem dzieciaków i widzę, że jakość butów naprawdę przekłada się na ich motywację i wyniki. Najgorzej jeśli buty są źle dopasowane, obcierają, a potem bolą stopy. Staram się zawsze rozmawiać z rodzicami, że strój piłkarski wymaga trochę wkładu. Ale z drugiej strony, porządne korki na długo będą w dobrym stanie.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: jumpernik » 28 cze 2019, o 02:59

Zauważyłem, że opinie o korkach piłkarskich Nike Mercurial Superfly są dość dobre, wszyscy je chwalą i faktycznie jest ku temu powód. Dobrze dopasowują się do stopy, ale też są przystosowane do powierzchni boiska i łatwiej się nimi kopie piłkę. Przed zamówieniem patrzyłem na te wszystkie opinie o butach Nike Mercurial Superfly z lekkim dystansem, ale ta marka trzyma jakość.
jumpernik

Postautor: teodeo » 28 cze 2019, o 03:25

Każdy, kto choć trochę trenował wie, że dobre buty pozwalają lepiej wyczuć ruch i pewniej kopać piłkę. No i chodzi o to, by sobie stóp nie poobcierać za bardzo.
teodeo

Postautor: lokalizacja » 28 cze 2019, o 04:47

Ja dla swojego syna zamawiałam ten model korków: https://ctxsport.com/produkt/b-jr-hypervenom-phade-iii-fg/ i jesteśmy zadowoleni. Syn trenuje bardzo intensywnie, a buty wciąż są w świetnym stanie. Cieszy mnie to, bo nie chciałabym co chwilę kupować mu nowych butów. Dlatego jeśli chodzi o nike hypervenom opinie o ich długowieczności mnie przekonały.

Postautor: Fenicjanka20 » 28 cze 2019, o 04:58

Zgadzam się, korki od Nike są bardzo dobre, nie zużywają się tak szybko jak inne modele. Można je spokojnie polecić. zresztą ten sklep, o którym koleżanka wyżej pisze, też. Mają bardzo korzystne ceny i szybko realizują zamówienia. W razie jakby źle dobrać rozmiar to zawsze jest aż trzydzieści dni na zwrot.
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: teodeo » 28 cze 2019, o 05:38

No dokładnie, to też fakt, że profesjonalne buty lepiej wytrzymują intensywne trenowanie. Nie ma sytuacji, że po tygodniu wyglądają już słabo i nadają się do wyrzucenia. Dlatego warto stawiać na sprawdzone marki.
teodeo

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam