Sklep internetowy z rowerami MTB - jakich cen się mogę spodziewać?

Postautor: italita » 20 lis 2017, o 06:49

Mojemu synowi zamrzył się rower górski z prawdziwego zdarzenia. Ale już na wstępie młody zaznaczył, że chce coś więcej niż tylko rower do jazdy turystycznej. W sumie to dobrze, bo może zacznie coś trenować, ojciec będzie z tego faktu najbardziej zadowolony. Ale chciałam się zapytać, jak to wyjdzie w kwestii cen za taki rower. Gdzie mogę kupić najtańsze i dobre rowery już z tak zwanej wyższej półki.
italita

Postautor: lokalizacja » 20 lis 2017, o 08:00

Super, tylko teraz pielęgnują tą pasję syna, bo wiesz, że dzieci lubią bardzo szybko się znudzić, jeśli okaże się, że nie mają na początku sukcesów, a w sporcie trzeba jednak trochę powalczyć, zanim się do czegoś dojdzie :))). Co do sklepu to zdecydowanie najlepsze ceny dla rowerów tego typu znajdziesz w rowerowy-raj.pl, gdzie w ofercie są zarówno rowery turystyczne, jak i te do profesjonalnego jeżdżenia.

Postautor: italita » 20 lis 2017, o 09:23

No właśnie nad tympracuję. Mąż też powiezdiał, że zrobi wszystko, żeby tą pasję utrzymać, chociaż oczywiście nic na siłę.
italita

Postautor: HeyJoe » 20 lis 2017, o 10:04

Pozwól mu zajrzeć tutaj http://rowerowy-raj.pl/14-rowery-gorskie-mtb, bo to według opinii i mojej i innych osób najlepszy i najwiekszy sklep internetowy z rowerami MTB i to chyba nie tylko w Polsce. W jednym miejscu kupisz praktycnzie wszystko do roweru i do uprawiania kolarstwa i szosowego i górskiego.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: teodeo » 20 lis 2017, o 11:22

Przy dobrym treningu i chęci do trenowania to wyniki przychodzą same...
teodeo

Postautor: superSłoik1997 » 20 lis 2017, o 11:59

Oj tak niekoniecznie, bo sprzęt też jest bardzo ważny. Może kiedyś sama siła mięśni wystarczyła, a teraz liczą się naprawdę detale, o które trzeba walczyć na przykład modyfikacjami sprzętu do jazdy.
Awatar użytkownika
superSłoik1997

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam