Polecicie firmę jaka robi pranie dywanów w Warszawie na Bemowie?

Postautor: DorotaRadziwił » 25 cze 2017, o 22:49

Chcialabym w końcu uprać swoje dywany. Są one dobrej jakości i bardzo lubię ich wygląd, więc nie chce ich wymieniać, ale wyglądają trochę na takie zapuszczone i chciałabym aby wyglądały tak jak kiedyś. Dlatego też chciałabym was prosić o polecenie jakiejś firmy która się tym zajmuje. Mieszkam na Bemowie, wiec zależy mi na firmie która robi takie usługi w tej dzielnicy. Z góry dziekuję
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: Fenicjanka20 » 26 cze 2017, o 00:31

a nie możesz po prostu znaleźć czegos w internecie? no serio, co za lenistwo…
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: DorotaRadziwił » 26 cze 2017, o 01:40

Oczywiście, że mogę, ale miałam nadzieję, że któraś z was poleci mi jakąś sprawdzoną firmę, z której sama korzystała. Nie chciałabym trafić na jakąś bylejaką firmę, która mi te dywany zniszczy.
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Polecicie firmę jaka robi pranie dywanów w Warszawie na Bemo

Postautor: casie_mary » 26 cze 2017, o 03:11

Jeśli chodzi o pranie dywanów Warszawa Bemowo ma całkiem spory wybór firm – wiem, bo sama niedawno szukałam firmy, która wyczyści moje dywany ;) U mnie ostatecznie wybór padł na tę firmę pranie-warszawa.com.pl/oferta/pranie-dywanow/bemowo . Przekonali mnie tym, że poważnie podchodzą do tego – najpierw określili i przedyskutowali ze mną to, co trzeba zrobić i jakich środków użyć. I to mnie uspokoiło, że tych moich dywanów mi nie zniszczą. I miałam rację ;) także mogę polecić
casie_mary

Postautor: DorotaRadziwił » 26 cze 2017, o 04:40

Super! Bardzo dziękuję. Właśnie o taką konkretną odpowiedź mi chodziło. A jak oni cenowo? Nie zrujnuje mi to kieszeni?
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: casie_mary » 26 cze 2017, o 06:47

Nie wiem jaki masz na to budżet, ale jak porównywałam ceny z innymi to były one sensowne. Na ich stronie którą już wrzuciłam znajdziesz przykładowy cennik na pewno - poszukaj :)
casie_mary

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam