Dobry filtr do ekspresu DeLonghi – ktoś się na tym zna??

Postautor: perfekcjonista78 » 20 lut 2017, o 00:26

Cześc Wam. Posiadam ekspres do kawy marki delonghi. Przyszedł czas na wymianę filtra i nagle okazało się, że jest ich naprawdę wiele. W różnych cenach, o jakiś różnych właściwościach czy czymś takim, niby wszystkie wyglądają tak samo, ale podobno się czymś jednak między sobą różnią… Nie mam niestety pojęcia czym i przez to nie mam pojęcia jaki filtr miałbym wybrać. Możecie mi polecić jakiś konkretny, sprawdzony? Jaki byłby najlepszy? Proszę o pomoc, bo serio nie mam pojęcia i kompletnie się na tym nie znam. Do tej pory nie miałem ekspresu nawet, więc nie mam żadnych doświadczeń z przeszłości w tej kwestii…
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: Owlshooter009 » 20 lut 2017, o 01:07

Ja to powiem Ci, że to ich całe gadanie, że trzeba brać te drogie super filtry to jak dla mnie bujda. Ja kupuję najtańszy, który odpowiada formatem i wielkością mojemu ekspresowi i ekspres nadal żyje, a kawa jest dobra. Te drogie to naciąganie na kasę i tyle.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: siostra_przełożona » 20 lut 2017, o 04:04

Ja się z kolegą wyżej kompletnie nie zgodzę. Polecam raz wypróbować porządny filtr do ekspresu i porządny odkamieniacz, a zobaczysz jaka jest różnica w smaku, jakość kawy też o wiele inna…
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: perfekcjonista78 » 20 lut 2017, o 05:31

No to jaki pani poleca filtr w takim razie żeby smak kawy był najlepszy? Nie muszę na tym oszczędzać, nie o to tu chodzi.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: siostra_przełożona » 20 lut 2017, o 06:20

Najlepiej kupić do swojego ekspresu filtry tej samej marki. Tu masz co nieco na ten temat: filtrosfera.pl/DeLonghi-SER3017-EcoDecalk-Mono, akurat o tej marce, o którą pytasz udało mi się znaleźć. Moim zdaniem najlepiej jest kupować filtry tej samej marki, bo są najlepiej dopasowane do danego ekspresu. I wcale nie są takie drogie jak weźmie się pod uwagę to, że są o wiele bardziej wydajne niż te najtańsze.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: perfekcjonista78 » 20 lut 2017, o 06:36

Okej, zaraz zerknę. Dzięki bardzo za namiary.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: siostra_przełożona » 20 lut 2017, o 08:21

Nie ma problemu. Nie wiem do końca jaki masz ekspres tej marki, więc jakby ten filter Ci nie pasował to polecam po prostu przejrzeć sobie odpowiedni tag na filtrosfera.pl. Ja tam zawsze szukam info odnośnie odpowiednich filtrów, mają dużo przydatnych postów.
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam