Szukam metalowych drzwi zewnętrznych w Poznaniu. Wiecie, gdzie mogę takie kupić?

Szukam metalowych drzwi zewnętrznych w Poznaniu. Wiecie, gdzie mogę takie kupić?

Postautor: Han3czk4 » 31 sty 2017, o 06:07

Dzień dobry! Ostatnio w katalogu znalazłam piękne metalowe drzwi, z elementami szkła. Strasznie mi się spodobały a że akurat w przyszłym miesiącu ruszamy z remontem domu włacznie z elewacją, to czas idealny, zeby rowniez wymienic drzwi zewnetrzne. Teraz takie moje pytanie – czy takie drzwi sa praktyczne? Zastanawiam sie, czy nie sa trudne w utrzymaniu czystosci i ladnego wygladu metalu. No i gdzie moge takie drzwi kupic w dobrej cenie?? Z gory dziekuje za odpowiedzi ;)
Han3czk4

Postautor: casie_mary » 31 sty 2017, o 06:29

Witaj, szczerze mowiac, wydaje mi sie, ze nie sa trudno utrzymac ladny wyglad metalowych drzwi. Chyba nie trudno o zacieki itp
casie_mary

Postautor: efektowna » 31 sty 2017, o 09:16

a moim zdaniem rewelacyjne sa drzwi zewnętrzne metalowe Poznań est miastem, w ktorym bez problemu takowe dostaniesz w dobrej cenie. Moge ci polecic http://drzwiwloskie.pl/drzwi-zewnetrzne-wejsciowe/metalowe/ – mają ogromny wybór pięknych drzwi wejściowych, wiem bo sam kupilam tutaj swoje i dluuugo nie moglam sie na zadne zdecydowac. Poza tym na rynku dostepnych jest wiele specyfików do pielegnacji elementow z metalu, rowniez takie specjalnie przeznaczone do drzwi metalowych. Utrzymanie ladnego wygladau takich drzwi to żaden problem...
efektowna

Postautor: lokalizacja » 31 sty 2017, o 09:35

Oczywiscie drzwi powinny byc dopasowane do charakteru budynku. Jak to jest kamienica np, to nie inne drzwi niz drewniane powoinny byc, a jesli w miare nowoczesny budynek to beda pasowaly drzwi zewnętrzne metalowe Poznań to miasto, w ktorym znajdziesz profesjonalne firmy w tej branzy wraz z doradcami, ktorzy pomoga Ci wybrac najlepszde rozwiazanie Polecam DOM-BUD Serwis – tutaj mozna wlasnie liczyc na fachowe doradztwo

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam