Czy kupujecie markową biżuterię i zegarki?

Postautor: siostra_przełożona » 23 sty 2017, o 23:13

Ja w sumie do tej pory wybierałam tańsze produkty tego rodzaju, ale teraz zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zainwestować w rzeczy, które ładniej się prezentują dzięki lepszej jakości i dłużej cieszą oczy. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: Fenicjanka20 » 24 sty 2017, o 00:32

Zegarka nie noszę, biżuterię kupuję taką jaka mi w danej chwili wpadnie w oko nie zwracając uwagi na marki, ale raczej też wybieram produkty w przystępniejszej cenie
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: IngridH » 24 sty 2017, o 01:39

Haha a ja noszę biżu jaką mam z komunii czy od faceta i nie kupuję nic, ani mi to w głowie :)
Awatar użytkownika
IngridH

Postautor: siostra_przełożona » 24 sty 2017, o 03:01

Ja natomiast lubię biżuterię i chętnie kupuję nową ale nie wiem czy nie lepiej zamiast kilka rzeczy kupić jedną lepszą, do tej pory tak nie robiłam
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: DorotaRadziwił » 24 sty 2017, o 04:58

Jeśli chodzi o mnie, najchętniej kupuję biżuterię tutaj: http://www.jademi.pl/12-bizuteria-srebrna, jej jakości nic nie mogę zarzucić, wręcz przeciwnie, fasony świetne, a ceny bardzo dobre. Jej marka w sumie mnie nie obchodzi, ale ogólnie nie jest to dla mnie ważne, w żadnym rodzaju produktów, ważniejsza jest jakość i estetyka. Nigdy nie rozumiałam kupowania czegoś tylko ze względu na markę :)
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: siostra_przełożona » 24 sty 2017, o 06:24

Ja nie chcę kupować czegoś tylko ze względu na markę, tylko dobre jakościowo markowe produkty, a to różnica :) Zastanawiam się na przykład nad takimi zegarkami: http://www.jademi.pl/18-pierre-ricaud. Ich zaletą jest dla mnie nie tylko to, że są markowe, podobają mi się i słyszałam, że są świetne jakościowo
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: DorotaRadziwił » 24 sty 2017, o 07:21

Wydaje mi się, że wszystkie produkty w sklepie J’ADEMI są wartościowe i mają dobrą jakość, bez względu na to czy mają znaną markę czy taką o której nikt nie słyszał. Mam z nimi całkiem spore doświadczenie i jest ono tylko dobre, więc i takie jak wkleiłaś zegarki jak najbardziej mogę ci polecić wcale nie znając produktów tej marki, przynajmniej nie osobiście :)
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: siostra_przełożona » 24 sty 2017, o 10:20

Skoro tak to chyba nie mam nad czym się zastanawiać skoro masz takie dobre zdanie na temat tego sklepu, a zegarki podobają mi się i cena jak dla mnie jest bardzo ok, muszę chyba po prostu któryś wybrać :) Dzięki za opinie
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam