Pomóżcie proszę…co jest dobre na potencję według Was?

Postautor: LudwikPodolski » 16 sty 2017, o 02:11

Czy znajdą się tutaj jakieś osoby borykające się z problemem potencji tak jak ja, które znalazły już coś ciekawego na rozwiązanie tego właśnie problemu? Będę naprawdę wdzięczny za jakieś Wasze podpowiedzi bo to jest dla mnie prawdziwa tragedia, jak facet nie może spełnić swojego obowiązku małżeńskiego to normalnie masakra :/
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: perfekcjonista78 » 16 sty 2017, o 03:07

Możesz iść do apteki, porozmawiać z farmaceutą na ten temat i na pewno coś znajdziecie ciekawego bez recepty.
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: Owlshooter009 » 16 sty 2017, o 05:18

Produkty zawierające różne wyciągi z żeń-szenia są bardzo dobre i mówię to ze swojego doświadczenia. One mają spory wpływ na potencję, choć niestety wadą jest dość wolne działanie, ale przynajmniej bezpiecznie, to chyba ważniejsze.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: HeyJoe » 16 sty 2017, o 07:14

Ja to bardzo długo zastanawiałem się właśnie nad tym co jest dobre na potencję. Na początku stosowałem różnorodne domowe sposoby na poprawę stanu rzeczy, w internecie naprawdę aż roi się od informacji tego typu, ale w większości okazały się one zupełnie nieskutecznie. Generalnie jak chcesz znaleźć pomoc to polecam zajrzeć sobie tutaj http://potency-pills-rank.pl/problemy-z-potencja-u-mezczyzn-co-pomoze/. Masz pełne zestawienie suplementów, zawsze łatwiej wybrać jak można dużo poczytać o tym i jeszcze opinie sprawdzić.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: Owlshooter009 » 16 sty 2017, o 08:06

No tak, zupełnie zapomniałem o stronie potency-pills-rank.pl, zdecydowanie zgadzam się, że warto tam zajrzeć. Sporo ciekawych informacji, które mnie także pomogły w dokonaniu wyboru.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: LudwikPodolski » 16 sty 2017, o 09:33

Bardzo dobrze, że do Was trafiłem bo kurczę dla mnie wizyta u lekarza z tym problemem to potworny wstyd i ogólnie sobie tego nie wyobrażam. Na razie chcę zacząć walczyć na własną rękę, a jak już nic nie pomoże to trzeba będzie się przełamać. Tak czy inaczej naprawdę bardzo dziękuję za wszystkie informacje, jak tylko coś wybiorę i potestuję to na pewno podzielę się moimi uwagami ;) Serdeczne dzięki i pozdrawiam gorąco wszystkich!
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam