Gdzie najlepiej można wybielić zęby w Gdańsku?

Postautor: Han3czk4 » 5 sty 2017, o 02:07

Cześć wszystkim. Szuka podpowiedzi w zakresie wybielania zębów. Wydaje się, że to jest kwestia estetyki, i moich widzimisie, ale jednak chcę to zrobić także ze względu na zdrowie. Nie mam problemów z dentystą, ale nie wiem u kogo mogłabym wykonać taki zabieg, który przede wszystkim dawałby widoczne rezultaty. Próbowałam wielu domowych sposobów na wybielanie i nie bardzo pomogło. Proszę was o porady.
Han3czk4

Postautor: LudwikPodolski » 5 sty 2017, o 04:23

Witaj. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to nie jest tak łatwo wykonać wybielanie zębów. Zapewne najpierw będziesz musiała poddać się piaskowaniu, aby usunąć osad nazębny i ewentualne przebarwienia, które mogą wystąpić na przykład od nadmiernego spożywania kawy czy innych napojów barwiących. Musisz najpierw przyjść na wizytę orientacyjną, by wyznaczyli ci to co jest niezbędne.
Awatar użytkownika
LudwikPodolski

Postautor: Grymazz » 5 sty 2017, o 05:13

Zgadzam się z przedmówcą. Piaskowanie jest często niezbędne przed wybielaniem, aby miało to sens. Jeśli chodzi o odpowiedni gabinet stomatologiczny to poleciłabym Mediss, bardzo fajni ludzie tam pracują. Wykonują profesjonalne zabiegi i korzystają z nowoczesnego sprzętu.
Grymazz

Postautor: perfekcjonista78 » 5 sty 2017, o 06:36

Witam serdecznie wszystkich. Ja mam pewne spostrzeżenia odnośnie wybielania. Wymaga to kilka zabiegów, często po jednym razie widoczna jest niewielka różnica. Nie nastawiałbym się tylko na jedno laserowe wybielanie zębów, a na kilka zabiegów. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
perfekcjonista78

Postautor: Owlshooter009 » 5 sty 2017, o 07:30

Cześć. Nie ma co straszyć, czasami jeden jest w zupełności wystarczający zabieg. Wszystko zależy od stanu uzębienia i od naturalnego koloru. Myślę, że to wspaniały pomysł, aby zafundować sobie wybielanie zębów Gdańsk to także bardzo dobry pomysł, ponieważ znajdziesz tam znany gabinet stomatologiczny, z resztą dam namiar będzie łatwiej: http://dentysta-gdansk.com/uslugi/wybielanie-zebow/. Jeśli masz zdrowe żeby bez ubytków taki zabieg można stosunkowo szybko wykonać. Jeśli jednak wymagane jest uprzednie leczenie będziesz musiała nastawić się niestety na kilka wizyt, ale uwierz mi opłaci się.
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: Han3czk4 » 5 sty 2017, o 09:35

Dzięki za podpowiedzi. Będę musiała to przejrzeć.
Han3czk4

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam