Jak przemawiać do ludzi żeby utrzymać ich zainteresowanie?

Postautor: Owlshooter009 » 9 wrz 2016, o 06:09

Czy macie dla mnei jakieś wskazówki, porady, albo np ksiazki do przeczytania traktujące o tym jak przemawiać do ludzi? Można powiedziec że moja praca ma z tym wiele wspolnego, a chcialbym osiagac jak najlepsze wyniki na tym polu. Mam niestety taki problem ze słuchacze w pewnych momentach tracą zainteresowanie, chociaż tematyka moze być bardzo ciekawa jesli odpowiednio sie ja przedstawi. Problem w tym że nie do końca wierze w siebie w takich momentach, wydaje mi sie ze rzeczywiscie to jest nudne i zaczynam mowic znudzonym, jednostajnym i monotonnym tonem. Tak jakbym przejmował ich odczucia. Co można z tym zrobić?
Awatar użytkownika
Owlshooter009

Postautor: superSłoik1997 » 9 wrz 2016, o 08:49

Znam pare tytułów dzieki którym mozna conieco dowiedziec sie o tym jak przemawiac, ale efekt jest bardzo krotkotrwały. Szybko dojdziesz do wniosku ze to zdecydowanie za mało, a niektóre rzeczy w ogóle się nie sprawdzają bo są już nieaktualne. Wiesz dobrze ze w tym srodowisku bardzo szybko trendy się zmieniają. Co polecam to udział w szkoleniach z tej dziedziny. np tu - michallegowski.pl/coaching/. Jakość i sposób przekazywanej wiedzy robi wrażenie i z pewnością bardzo pomaga. Pozdrawiam serdecznie, daj znać czy pomogłem i jak sie na to zapatrujesz.
Awatar użytkownika
superSłoik1997

Postautor: Han3czk4 » 9 wrz 2016, o 10:52

Znam tę firmę szkoleniową bo wielokrotnie organizowałam wyjazdy dla pracowników firmy w której pracuję a także sama, na własną ręke pare razy uczestniczyłam w tym co mnie interesowało akurat. Widać że prowadzący ma podejście do ludzi, jest bardzo sympatyczny, a do tego przenikliwy i skupiony. Zawsze czujesz że naprawdę Cię słucha i jesteś w centrum jego zainteresowania dzieki czemu nie tylko latwiej przekazac w czym rzecz ale takze mozna szybko znaleźć rozwiazanie. Tu też jest ciekawie bo cały czas jesteś naprowadzany na odpowiedni tor aż w końcu sam dojdziesz do rozwiazania. Świetna sprawa.
Han3czk4

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam