Duże szkolenie dla pracowników firmy.

Postautor: DorotaRadziwił » 5 wrz 2016, o 23:29

Hej wszystkim. Powiem wprost, szukam kogoś kto jest w stanie zorganizować dla mnie duże szkolenie dla pracowników. Szkolenie na około 300 osób, do tego kilka osób prowadzących, do tego potrzebne jest zakwaterowanie i transport. Czy zna ktoś kogoś takiego?
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: casie_mary » 6 wrz 2016, o 00:16

Gdzie dokładnie to szkolenie ma się odbywać? Mam znajomego który zajmuje się takimi rzeczami i jest w stanie załatwić wszystko to o czym mówisz. Powiedz mi tylko gdzie to ma się odbywać i w jakim terminie a ja postaram się dowiedzieć więcej na ten temat ;)
casie_mary

Postautor: DorotaRadziwił » 6 wrz 2016, o 01:58

Wiesz co, szkolenie najlepiej jak by się odbyło w stolicy lub gdzieś w okolicach. Co do terminu to będzie to jakoś po nowym roku także gdzieś okolice stycznia. Jeżeli twój znajomy ma jakąś stronę internetową to chętnie ja zobaczę.
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

Postautor: superSłoik1997 » 6 wrz 2016, o 04:43

Wejdź sobie na http://lukanowscyep.pl/ i tam zobacz. Firma zajmuje się organizacja takich właśnie imprez więc u nich powinnaś załatwić wszystko. Ogólnie to serdecznie ich polecam, bo co prawda robili u mnie tylko małe szkolenie ale i tak wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie ;)
Awatar użytkownika
superSłoik1997

Postautor: HeyJoe » 6 wrz 2016, o 06:25

Trafiłem do nich jak szukałem kogoś kto zajmuje się organizowaniem eventów firmowych w Warszawie. Firma bardzo profesjonalna, wszystkie szczegóły ustaliłem w trakcie jednego spotkania. Jeżeli brać pod uwagę koszty tego wszystkiego to konkurencja wypada blado przy tej firmie.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: DorotaRadziwił » 6 wrz 2016, o 08:42

Dawno nie spotkałam się z czymś takim żeby tyle osób naraz tak dobrze mówiło o jednej firmie. Gdzie ta fala hejtu co zawsze w internecie tak króluje? Tak czy inaczej, dzięki bardzo za pomoc i mam nadzieję że uda mi się wszystko załatwić w jednym miejscu. Spokojniej będzie mi się spało :P
Awatar użytkownika
DorotaRadziwił

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam