Czy wasze dzieci jeżdżą w góry?

Postautor: siostra_przełożona » 29 sie 2016, o 04:07

szczególnie pytam ludzi z północnych województw, czy wasze dzieci jeżdżą w góry? Nie boicie się takich dalekich podróży? A na przykład obozy i ferie zimowe, w dalekie miejsca, czy puszczacie? Ja zawsze czulam się bezpieczniej jak obozy były bliżej, nie da drugim końcu kraju…
Awatar użytkownika
siostra_przełożona

Postautor: Fenicjanka20 » 29 sie 2016, o 04:21

wiesz co, ciekawe i atrakcyjne obozy dla nastolatków z reguły obejmują wizje „z dala od domu”. Ja mieszkam w górach i moja córka niesamowicie wyrywała się nad morze, choć miałam duże obawy i rozumiem co myślisz.:D ale nic się nie stało, było podobno super i aż miło popatrzeć na tak zadowoloną pociechę. Poza tym cieszę się, że mamy wobec siebie takie zaufanie.
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: IngridH » 29 sie 2016, o 05:20

no co ty, jak zimowiska to tylko w górach! Ja nie wyobrażam sobie inaczej, a mieszkam w centralnej Polsce. Nie boję się dużych podróży, bo ja generalnie sporo jeżdżę, taką mam pracę. I powiem ci, że nie ma czego się obawiać, naprawdę, jak zaczniecie podbijać kraj i świat to wszystkie lęki mijają.;) a ferie w zimowe w górach są absolutnie niezapomnianym, wartym wszystkiego przeżyciem. Polecam z całego serca, wszystkim!
Awatar użytkownika
IngridH

Postautor: prond » 29 sie 2016, o 06:04

a ja wolę wiosnę i lato i czas spędzany nad wodą. Lubimy żeglować.:) ale doceniam urok gór, raz na parę lat sobie wyskoczymy gdzieś w Tatry albo Beskidy. Faktycznie daleko, bo my z pomorskiego, ale lubimy podróżować. I samochodem, i pociągiem. Teraz są autostrady i da się wiele.;)
prond

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam