Wyniki badań robionych w wielkiej Brytanii

Postautor: Fenicjanka20 » 3 sie 2016, o 23:55

Siema, jestem w ciąży regularnie się badam i chodzę do lekarza. Problem w tym, ze mieszkam na wyspach, a wyniki przychodzą w języku angielskim i nic z nich nie rozumiem. generalnie nie mam problemu z tym językiem, ale jeśli chodzi o zagadnienie medyczne to tam wchodzą takie pojęcia, że nawet wujek google ma problem. czy coś możecie mi poradzić w tej kwestii?
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

Postautor: HeyJoe » 4 sie 2016, o 01:29

najlepiej zamów profesjonalne tłumaczenie. Możesz to zrobić przez Internet nie wychodząc z domu. tutaj masz linka tlumaczenia-gk.pl/medyczne . Ja bym na twoim miejscu nie tłumaczył nic na własną rękę, bo przecież tutaj chodzi o dobro twojego dziecko. Musisz dokładnie wiedzieć co konkretne dane oznaczają.
Awatar użytkownika
HeyJoe

Postautor: italita » 4 sie 2016, o 01:59

Ja chyba tez bym się zdecydowała na profesjonalnego tłumacza. takie tłumaczenie pisemne w języku angielskim będzie cię kosztowało około trzydzieści złotych. jak przeliczysz an funty to będą dla ciebie grosze. Oczywiście pamiętaj, żeby wybrać tłumaczy polskich najlepiej z siedzibą w Polsce. Oczywiście nie musisz zaraz jechać do kraju. Wszystko załatwisz przez Internet. Tylko musisz zeskanować dokument.
italita

Postautor: jumpernik » 4 sie 2016, o 04:58

Możesz też isć do lekarza i zapytać co te wyniki oznaczają. Wiesz zazwyczaj po polsku też nie da się nic zrozumieć. Do interpretacji wyników po prostu niezbędny jest lekarz.
jumpernik

Postautor: Fenicjanka20 » 4 sie 2016, o 06:07

Aha, ale chyba wolę mieć to przetłumaczone. Do lekarza oczywiście też pójdę.
Awatar użytkownika
Fenicjanka20

kuchnie na wymiar kraków galeria

Wróć do Pytam i odpowiadam